Skocz do zawartości

Uślizg przodu podczas hamowania


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co za bzdurna teorie sobie dorobiliscie o panicznym hamowaniu..?!

lecielismy grupa w srodku nocy, palilo sie zielone, potem zolte, jak sie zmienilo na czerwone zaczelismy hamowac. nie pasuje mi ten ABS bo sie wlacza nie tak jak chce i juz...

To z jaką prędkością trzeba lecieć żeby hamować i nie zdążyć? z 200 km/h wystarczy 200 metrow...

Coś się kupy nie trzymają te zeznania...musisz popracować nad bajerą

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie 21 octobera 2010r, wyslalem do "Greedo" pytanie czy to czasem nie znim wtedy latalem, ze stopem na shellu... takze to nie jest wymysl na uzytek tego topicu... ;)

 

a w ogole to sami sobie odpowiedzcie z jakimi predkosciami lata sie w srodku nocy... ;) haha.. ;)

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie 21 octobera 2010r, wyslalem do "Greedo" pytanie czy to czasem nie znim wtedy latalem, ze stopem na shellu... takze to nie jest wymysl na uzytek tego topicu... ;)

 

a w ogole to sami sobie odpowiedzcie z jakimi predkosciami lata sie w srodku nocy... ;) haha.. ;)

Na pewno będzie pamiętał i potwierdzi:)

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamahy (FZ6) wlaczaja sie nie tak jak powinny. takie mam odczucie. suzuki w GSR tez ma slabe. honda ma dobre...

 

Znalem taka jedna ktora gotowala jajka na mieko wedlug odczucia, problem w tym, ze jej odczucia byly do dupy a jajka zawsze twarde :icon_mrgreen:

 

Subjektywne odczucia nijak maja sie do rzeczywistosci.

 

W pierwszej " K " bylo servo hamulca, przy hamowaniu mialo sie odczucie, ze rzuca sie kotwice, w obecnej serva juz niema, hamowanie przebiega mniej spktakularniej a mimo tego jest efektyweniejsze - jak o wytlmaczysz ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIVI obiecuje ze sie spotkamy, to naprawde nie moja wina, ze do tej pory sie to nie udalo...

 

KS... nie wiem co jest w "K" serwo czy cos... bez znaczenia. ja jestem pilotem (takie hobby). jak mielismy szkolenia to jedno z zadan bylo podac predkosc lotu bez przyrzadow, tak samo wysokosc. w pewnym momencie w ogole zakryto nam tablice i tak musielismy latac. takze widze kiedy hamuje a kiedy nie...

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto i w jakim celu ma sprawdzac czyjeś brednie?

Tyle razy z Yubym proponowaliśmy ustawkę na mieście żebyś pokazał jak się lata po mieście.I co?

Ci "+" wcisłem, bo bravo pierniczy i bajeruje już od tak dawna...

 

P.S. Chcesz klamkę? Ciągle ją mam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy to się śpi, a nie pałuje na mieście. Fakt że można pałowanie zrozumieć dwuznacznie. :icon_biggrin:

 

 

No właśnie. Dlatego pytałam, ale kolega w nocy pewnie nie widzi licznka, bo ciemno jest :icon_mrgreen:

 

Nie wiesz ? Z takimi że dech zapiera a serce do gaci ucieka.

Niestety , potem dzwoni budzik i trzeba wstawać...... :icon_mrgreen:

 

:icon_mrgreen: dobre!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba tylko pamiętać, że się ma ABS włączony lub nie - kolega na BMW zapomniał, że wyłączył - gleba na kocich łbach "bo zapomniałem, że ABS wyłączyłem". wiem, że to było nieeleganckie ale trudno nam się było nie śmiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...