Skocz do zawartości

Suzuki Boulevard C50T - wymiana doswiadczeń z jazdy


Adolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, a szczególnie zadowolonych z wyboru voluśki, rozpocząłem drugi sezon C50T i nie żałuję wyboru. Niby cruiserek ale swobodnie coddziennie przeciskam się w warszawskich korkach, może przydałaby się większa moc albo szyba na traski.

 

Nie brakuje ci mocy?

Mnie przed kupnem wszyscy straszyli, że po kilku miesiącach będzie mi w nim brakowało mocy i z cruiserów to najlepiej od razu brać Draga1100/VTX1300/MS1300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mocy powiem tak...ja jestem w tym wieku że już scigał się z nikim nie będę,nowa bulwa jest na wtrysku co bardzo usprawniło ten motorek,ja ważę ok 120kg +żoneczka i bagaże i sprzęcik daje radę mam dwie 800setki a 1500sprzedałem bo ciężar i manewrowość tego sprzęta miała dużo do życzenia.Honda VTX1300 to i owszem dobry sprzęcior co do draga1100 to Kawasaki vn800bije go na łeb a awaryjność yamahy mówi sama za siebie,mieliśmy w klubie parę dragstar 1100 i wszystkie zostały sprzedane i zamienione na Hondy Paneuropa...pozdrawiam b61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodzio61, ja także nie mam zamiaru się z nikim ścigać, dlatego olałem wszystkie komentarze co do mocy VL800 i go po prostu kupiłem :)

Jakbym chciał motóra do zapierd*** to szukałbym w innej kategorii motocykli, a nie cruisery.

Tak z ciekawości chciałem poznać opinię kolegi, który właśnie zaczyna drugi sezon na tym sprzęcie.

Edytowane przez Maniek-M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no ja to prawie cały styczeń ganiałem tak że sezon u mnie otwarty już od dawna,, zimy w Szczecinie nie bylo tak że moto ganialo w mrożie bez problemów na owsiaka i inne imprezy,, moto daje radę jednak tak jak pisałem nie jest on tak sprawny jak Np.vn800 ale komfort jazdy w dłuższe trasy nap. po niemczech tak do 100wki spokojnie to klasa i wygoda na tej kanapie i nie potrzeba Goldwinga aby być zadowolonym.kwestią charakteru jest czy tej mocy jest czy jej nie ma..cruisery tej klasy tak mają że mocy mają mało ale koledzy którzy mają maszyny od 1500 do 1800 terz narzekaja na brak mocy[cholewcia czegoś tu nie rozumiem] dla mnie wystarcza ale to tylko moja opinia. pozdrawiam i zapraszam na Święto Junaka 08-10 czerwca do Szczecina...b61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy którzy mają maszyny od 1500 do 1800 terz narzekaja na brak mocy[cholewcia czegoś tu nie rozumiem]

To znak, że wybrali złą kategorię motocykla :icon_biggrin:

 

Kumpel jeździł VTX 1800 i też narzekał na brak mocy. W końcu przesiadł się na szybkiego turystyka i dopiero wtedy stwierdził, że to jest włąśnie maszyna jaką od zawsze chciał mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pewnie, że kilka motocykli w stajni to marzenie (najlepiej z każdej kategorii); mimo czterdziechy chciałbym czasem w trasie na prostej nie odstawać od innych po 160; na mieście mocy nie brakuje; wiadomo, że łatwiej jest smuklejszym ale - jak mówi mój kolega - "jak chce wygody to najlepsza kanapa przed telewizorem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hallo drodzy moi Cruiserowcy. Sezon trwa, a ja juz 55 latek rozkoszuje sie jazda na mojej Suzi Boulevard. Wprawdzie niewiele, bo dopiero okolo 1500 km mam zaliczone w siodle, ale przyjemnosc WIELKA. To ciagle raczkowanie, ale jest nas wiecej i szkolimy sie glownie w weekendy. Zaczynaja jezdzic ze mna bikerzy, ktorych poznalem na kursach prawa jazdy A w drugiej polowie ubieglego roku. Część wlasnie zdala prawo na wiosne, kolejni juz maja terminy egzaminow (wiekszosc zdaje za pierwszym razem), sa wsrod nas oczywiscie rowniez swiezo upieczone motocyklistki z naszego kursu. Nasze piekne damy w kaskach w wieku od 18 do 45. Reasumujac - jazda na moto to wielka frajda i nie lada przyjemnosc. Pozostaje mi zyczyc Wam wszystkim, takze niecruiserowcom wiele przyjemnosci, lewa w gore, wiatr we wlosach i komary w zebach, pozdro Adolf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z koleguw prubował morze regulować zawory w naszych maszynach?mam na myśli c50 roczniki od 08r w gorę.bo to co piszą na forach to poprostu bzdury.... bez opuszczenia silnika sie chyba nie da tam zajzećpozdrawiam b61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

kolega ma przewiercone i na gwintowane oryginalne wydechy;po 6 otworow w karzdej fajce fi 8 zwiększył dzwięk o jakieś 20procent;kiedy jedziemy do niemiec to wkręca śrubki i jest oryginał,ja myslałem o tym ale jakoś mi wystarcza decybeli tym bardziej że mi muza gra i by mi zagłuszao.pozdrawiam b61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ciekaw jestem czy ktoś z Was jeszcze jeździ czy to już ostateczny koniec sezonu? ja czekam na słoneczniejsze dni i zamierzam jeszcze pojeździć w tym roku. Jakie macie doświadczenia z wymianą oleju, czy lepiej zrobić to na wiosnę czy teraz? szerokości :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...