Skocz do zawartości

Marco Simoncelli


KLAUDIUSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marco ma już nowy kontrakt w Almighty Race Team :)

 

Oto i kilka zdjęć, byłem w szoku jak nas było wielu :)

 

https://picasaweb.google.com/szulborek/Marco?authuser=0&feat=directlink

post-29838-0-11285200-1319959218_thumb.jpg

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem , niestey bez motocykla bo juz zimuje :( ... bylem w szoku ile bylo osob :) kilka osob niestety chyba pomylilo to ze zwyklym spotkaniem towarzyskim ... zaczac sie smiac w srodku "ceremoni" jak dla mnie bardzo nie na miejscu no i zabraklo zeby ktos moze cos powiedzial na koniec ?

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, wiadomo, że w polskiej tradycji istnieje silnie zakorzeniona powaga podczas pogrzebu, ale jak sam możesz podejrzeć na pogrzebie Sica, że nie w każdej tradycji istnieje coś takiego ;) Nie przeszkadzało mi, że niektórzy nie mieli grobowych humorów, ba, sam też nie go nie miałem. To było dobre pożegnanie. Też byłem zaskoczony ilością osób, a pożegnanie na końcu z odcinkami było wzruszające. Miałem nawet koszulkę z numerem 58 :)

 

Teraz pozostaje obejrzeć ten ostatni wyścig za tydzień, wciąż ciężko uwierzyć, że nie będzie tam zwyczajowej walki o 4-6 miejsce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny "zorganizowany/spokojny" przejazd z pod 2oo pod ambasadę...

Pod ambasadą super!!

(chyba WŁOCHOM z ambasady się podobało) - mniej biednemu panu policjantowi który lekko na początku nie ogarniał o co camon...

 

Pozdrawiam ekipę uczestniczącą w późniejszym przejeździe przez W-we...

(jakoś nie zauważyłem by kawalkada moto przeszkadzała przechodniom w niedzielnym spacerze)

 

(czekam na więcej foto)

 

POZDRAWIAM :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno wczoraj na sportklubie o 22:30 byla relacja ogladal ktos ? wie ktos gdzie mozna by obejrzec powtorke ?

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...