Skocz do zawartości

Burgman 400


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że obiecałem Greedo że się z nim po ścigam, to mam na oku już jednego typa.

 

Jest to burek 400 z roku 2000 tzw K-1, chyba. Jak przyszły zimniejsze dni zaczął mieć problemy z akumulatorem, czyli nie chce odpalać, jest to znany problem z tych modeli. Moje pytanie jest takie, kupić nowy akumulator o większym prądzie rozruchowym, czy nastawiać się na nowy regulator napięcia?

 

 

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że obiecałem Greedo że się z nim po ścigam, to mam na oku już jednego typa.

 

Jest to burek 400 z roku 2000 tzw K-1, chyba. Jak przyszły zimniejsze dni zaczął mieć problemy z akumulatorem, czyli nie chce odpalać, jest to znany problem z tych modeli. Moje pytanie jest takie, kupić nowy akumulator o większym prądzie rozruchowym, czy nastawiać się na nowy regulator napięcia?

 

 

 

Ten model znany jest z powodów problemów z ładowaniem. Konstrukcja pojazdu przypominająca odkurzacz ZELMER wymaga od właściciela szczególnej dbałości o czystość styków elektrycznych a zwłaszcza masy silnik-rama-regulator. Zaniedbania prowadzą do uszkodzenia regulatora a potem akumulatora.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że akumulator ma w zelmerze za mały prąd rozruchowy. Ale temat do kosza bo burek miał strzała z lewej strony co miało wpływ na prowadzenie się.

 

 

 

 

 

 

 

 

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...