Skocz do zawartości

Wyprawa po Polsce maj/czerwiec 2012


Krzysztof800
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chodzi mi po głowie objazd po Polsce i szukam chętnych na wspólną wyprawę.

 

Termin: maj lub czerwiec,

Czas trwania ok tygodnia.

 

Ogólnie pomysł jest taki: Zwiedzanie ciekawych miejsc naszego pięknego kraju:) codziennie nocleg w innym miejscu (namiot lub hotel/kwatera wszystko mi jedno). Jestem otwarty na wszelkie propozycje co do terminu, trasy itp.

Jestem z Łodzi ale wyprawa jest otwarta nie tylko dla łodziaków.

Jakby co to dajcie znać.

 

PS

22 pażdziernika (sobota) planuję troche polatać póki pogoda dopisuje (ma być dość chłodno ale sucho i słonecznie więc warunki idealne;) Jak ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam.

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Krzysztof :rolleyes:

 

Rzuć okiem na moją propozycję: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/148536-nordkapp-2012/

 

A po Polsce i tak będę od wiosny śmigał, więc jeśli masz fajny pomysł to wal śmiało. Może coś się urodzi. Pogadam z Wojtkiem, (też BMW-kowiec :icon_mrgreen: ) to będzie wam raźniej na ogonie :icon_mrgreen:

 

Ja myślałem o wyskoczeniu w Tatry-Bieszczady na początku lata , trasa ok 2000 km :rolleyes: ... po naszej i słowackiej części ... wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinkle :cool: och yeah :wub:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Krzysztof :rolleyes:

 

Rzuć okiem na moją propozycję: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/148536-nordkapp-2012/

 

A po Polsce i tak będę od wiosny śmigał, więc jeśli masz fajny pomysł to wal śmiało. Może coś się urodzi. Pogadam z Wojtkiem, (też BMW-kowiec :icon_mrgreen: ) to będzie wam raźniej na ogonie :icon_mrgreen:

 

Ja myślałem o wyskoczeniu w Tatry-Bieszczady na początku lata , trasa ok 2000 km :rolleyes: ... po naszej i słowackiej części ... wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinkle :cool: och yeah :wub:

 

Cześć.

 

Twój plan wygląda interesująco ale raczej nie dam rady w lipcu i trochę dla mnie za długo...

 

Natomiast jeśli chodzi o śmiganie po Polsce to też myślałem ogórach Bieszczady/Tatry/Sudety.

Kiedy pasowałoby Ci jechac?

Pozdrawiam

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Twój plan wygląda interesująco ale raczej nie dam rady w lipcu i trochę dla mnie za długo...

 

Natomiast jeśli chodzi o śmiganie po Polsce to też myślałem ogórach Bieszczady/Tatry/Sudety.

Kiedy pasowałoby Ci jechac?

Pozdrawiam

K

 

Mam dziki plan, żeby latem wyskoczyć na Nordkapp, więc wypad w góry chciałem potraktować jako "próbę mikrofonu" :icon_mrgreen: (sprawdzenie motocykla, sprzętu, ciuchów)... Planów dokładnego terminu nie mam , wszystko będzie zależeć pewnie od daty wypadu na ten Nordkapp :icon_mrgreen: ale strzelam że w okolicach końca maja - początków czerwca ... co do trasy i czasu też specjalnie nie planuję ... ogólnie mówiąc chcę te góry zjeździć wzdłuż i w szerz, a jak da radę to na ukos :icon_mrgreen: Przy różnych wariantach z Łodzi wychodzi łącznie od 1200 do 1800 km. Ale ostateczną trasę pewnie i tak się przy piwie tydzień wcześniej ustali :icon_mrgreen:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!!

Chetnie dolacze sie do was jesli tylko mozna tez chcialem w 2012 roku pozwiedzac troche polskich krajobrazow :biggrin: wiec dajcie znac jak bedzie miejsce to jeszcze sie zgadamy dokladnie. Pozdawiam :icon_biggrin:

 

Cześć.

Na razie chodzi mi po głowie objazd dookoła Polski jak najbliżej granicy.

Co do terminu to prawdopodobnie ok 6 maja. Wyjazd z Łodzi przez Kazimierz Dolny w kierunku wschodniej granicy, a potem w dół wzdłuż granicy dookoła Polski. Plan jest taki, że nie planujemy noclegów tylko jedziemy dopóki nam się chce (nocleg znajdzie się po drodze, kwater nie brakuje).

Więcej szczegółów po nowym roku. Wszystko może się zmienić termin, kierunek podróży np. jak pogoda będzie do dupy;)

Pozdrawiam

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

O ile to jest Wasz pomysł to jest to morderstwo, ani nic nie zobaczycie, ani się w spokoju piwa nie napijecie - to absurd jechać żeby jechać non stop w zasadzie przez tydzień. Rozłóżcie to w czasie a z chęcią pojadę, bo robiąc dziennie 500 km g... zobaczycie i zwiedzicie.

-------------------
Pozdro Herdi

Śrubkomistrz w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majowy wekend w Szczawnicy jak co roku a po raz pierwszy na moto.Świetna baza wypadowa w Wysokie Tatry (SK) i cały Spisz jak również Tatry po naszej stronie.Jeśli nie chce sie spać w namiocie to juz czas jednak zakręcić sie za kwaterą od 8 lat zaklepuje w styczniu i czasem już były problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Wyjazd, który macie opisany na stronie www.dookolapolski2012.pl nie jest wyjazdem krajoznawczym a konkretnym przedsięwzięciem. Polega dokładnie na przejechaniu wzdłuż granic w terminie 7 dni i taki jest cel wyprawy. Wyjazd wzbudził duże zainteresowanie wśród sponsorów, których ilość systematycznie rośnie.

Jest to nasze założenie, nasz plan i będziemy go realizować. Na tym chyba polega "przygoda". Każdy oczywiście może sobie zorganizować swój własny wyjazd i go sobie realizować. Oczywiście kolega, który się zadeklarował na wyjazd, a teraz ma jakieś wątpliwości, może zrobić miejsce dla kogoś, kto pojedzie i z chęcią podejmie wyzwanie

 

Miłosz i Qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(cytat ze strony - http://www.wgm.net.pl/wspomo-nas.html)

 

"Główne cele wyjazdu:

- szerzenie pozytywnych opinii o motocyklistach rozmową i przykładem zachowania,

- rozpoczęcie akcji społecznych ukierunkowanych na wzrost bezpieczeństwa motocyklisty w ruchu drogowym,

- nagłośnienie atrakcji turystycznych oraz ciekawych miejsc zwiedzanych regionów." (koniec cytatu)

Dzień 1 434 km Dzień 2 382 km Dzień 3 505 km Dzień 4 596 km Dzień 5 341 km Dzień 6 384 km Dzień 7 389 km

 

 

Nie to żebym coś sugerował ale przy takich przebiegach, ciekaw jestem w jaki sposób chcecie szerzyć pozytywne opinie o motocyklistach , ukierunkować na wzrost bezpieczeństwa motocyklisty w ruchu drogowym i nagłośniać atrakcje turystyczne oraz ciekawe miejsca zwiedzanych regionów .... bo żeby te miejsca w ogóle zobaczyć, to pachnie mi to 10 pkt i 500 PLN mandatem przy każdej napotkanej suszarce i opiniami że motocykliści pędzą po Polsce jak waryjaty.

 

Zakładając że będziecie jechać przepisowo, to przejechanie najkrótszego z tych odcinków powinno wam zając 7 godzin ... nie wliczając w to "atrakcji turystycznych oraz ciekawych miejsc zwiedzanych regionów" ...

 

hmm... ambitny plan ... :biggrin:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie macie rację, że tydzień to mało ale jeśli nie uda się objechać Polski dookoła to nic się nie stanie.

Może będzie to podróż do 1/4 Polski... ;) Zobaczymy.

Nie ma ciśniena ani na zwiedzanie ani na nawijanie jak najwiekszej ilości kilometrów. Chodzi o przyjemność z jazdy i cieszenie się pięknymi okolicznościami przyrody z siodła moto.

Pozdrawiam.

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...