Skocz do zawartości

Założenie tłumika przelotowego do Bandita 600?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja wiem że nie miałeś problemów z odpaleniem. Bez tłumnika a nawet też bez kolektorów byś odpalił ale powinno sie ustawić gaźniki pod dany rodzaj tłumnika. Twoja sprawa co zrobiłeś...

Wielu renomowanych producentów Slip-on'ów zapewnia, że DEDYKOWANA puszka pasuje pod fabryczne strojenie gaźnika, czy mapy zapłonu, co więc tu regulować?

Natomiast tanie chińczyki, do bylewszystkiego nie są projektowane dla danego motocykla (o ile w ogóle cokolwiek obliczano) i dobrze by było wyregulować gaźnik pod taki wynalazek.

 

Ze strony Akrapovic:

The Slip-On, Bolt-On, Racing, Evolution and all Street Legal lines are designed to function properly using the stock carburetor or electronic fuel injection settings. This means that no changes to the stock settings are necessary in order to use Akrapovič exhaust systems.

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje jest takie zdanie ze nie sugerował bym sie tym co oni piszą... Wiele rzeczy piszą producenci np też to że spodnie na motocykl takie jak ja zamierzam kupic adrenaline block są nie przemakalne a tak nie jest.

I nieważne jaki tłumnik kupie to i tak wyreguluje gaźniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno ostatnie bardzo wazne pytanie.

Wyżej podałem linka do aukcji gdzie są zdjęcia, i wlasnie dolot ma duże załamanie, natomiast w moim bandicie jest tlumnik oryginalny i dolot jest prawie prosty ma bardzo małe załamanie i niewiem czy podejdzie mi ten tłumik z tym dolotem. Może ktoś kto zmieniał tlumik albo ogolnie zna sie na rzeczy pomorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje jest takie zdanie ze nie sugerował bym sie tym co oni piszą... Wiele rzeczy piszą producenci np też to że spodnie na motocykl takie jak ja zamierzam kupic adrenaline block są nie przemakalne a tak nie jest.

Kup Alpinestars, a dowiesz się, że odzież może być nieprzemakalna.

Tak samo z tłumikiem, Monti nawet koło tłumika nie leżało.

 

 

P.S. Tłumik, nie tłumnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę rzeźba. Osobiście skorzystałbym z oferty Limo bo cena jest wyjątkowo przyzwoita. Mój kuzyn gania na Bandiorze 600 z przelotowym Micronem. Nie będzie przesady jeśli napiszę, że ryczy dużo głośniej niż moja ex 954 z przelotowym Akrapem :lalag: Dźwiękowa wścieklizna słyszana z paru km :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja mam Bandita600, wczesniej mialem zrobiony przelot z oryginalnego tlumika, obecnie nie dlugo bedzie yoshimura

 

jesli chodzi o doloty do puszek wszystko jest do dorobienia, chociazby np. u dominatora na allegro (ale szczerze to akurat tego nie polecam)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...