Skocz do zawartości

Nowy ZZR1400 A.D. 2012


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak w temacie :) Gdzie na tym bydlaku można zabukować sobie jazdy testowe ? :icon_mrgreen:

No i pierwsze wrażenia, jak już ktoś na niego usiądzie :icon_razz:

Z opisu na Kawasaki.pl wynika, że zmienili niemal wszystko :icon_twisted:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym sie podniecacie ? Co najwyzej przyspieszeniem na prostej :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że śmigałeś i nic specjalnego :D

 

Powiedzmy tak, update'm nie, wiem, ze ma jednak lepszego kopa ale na tym sie konczy, ZZR 1400 ani poreczny ani wygodny. Dopiero po zmianie kiery na Superbike staje sie wygodniejszy ale rewelacji tez niema.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy tak, update'm nie, wiem, ze ma jednak lepszego kopa ale na tym sie konczy, ZZR 1400 ani poreczny ani wygodny. Dopiero po zmianie kiery na Superbike staje sie wygodniejszy ale rewelacji tez niema.

 

:crossy:

 

Rozumiem że możliwość wyboru z 2 pracy silnika cię nie zaciekawiła :icon_razz: :biggrin:

Jestem ciekaw jakbyś w deszczu bokami jeździł na poprzednim (obecnym) :icon_mrgreen:

 

a co do tych trybów pracy, piszą że 70% - 100% ... co w pierwszym przypadku daje jakieś 150 KM ... Jeśli do tego na tym pierwszym "trybie" silnik chodzi odrobinę mniej narowiście, to Kawasaki chyba wreszcie zrobiło z ZZR1400 prawdziwego turystyka sportowego :biggrin: bo do tej pory większość ludzi kupowała go chyba tylko po to, żeby dotknąć 300 kilo na godzinę :icon_mrgreen:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czym sie podniecacie ? Co najwyzej przyspieszeniem na prostej :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Ten motocykl kolego między innymi do mega przyspieszenia na prostej został stworzony.

Ponoć ma wieksze piardnięcie od Hajki.

nie każdy moto jest na tor i nie ma w tym nic złego. Każda różnorodność to plus a nie wada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS .... pytam jeszcze raz. CZY LATAŁEŚ MODELEM 2012?

 

Klod, moglem tylko ze lancuchow jeszcze do niego nie mieli - musialbym wiecz czekac az sniegi w 2012 stopnieja.

 

Ten motocykl kolego między innymi do mega przyspieszenia na prostej został stworzony.

Ponoć ma wieksze piardnięcie od Hajki.

nie każdy moto jest na tor i nie ma w tym nic złego. Każda różnorodność to plus a nie wada.

 

Bo lepsze jak to nazwales pierdniecie, tylko, ze Hayka to jeszcze da sie po winklach posmigac, a tym juz raczej znacznie trudniej to wychodzi.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fascynujące, że najwięcej negatywnych opinii o Zygzakach zawsze mieli i mają ludzie, którzy Zygzaka na oczy nie widzieli, nie mówiąc już o tym żeby się na nim przejechać ;)

 

btw, w klasie motocykli sportowo-turystycznych hajka jest jako turysta żadna. Nawet ZX12R jest bardziej turystyczny od hajki... "legendarna" hajka to takie moto dla lanserów, a po 300 km odpadają ci ręce ze zmęczenia ... nie mówiąc już o tym, ze g... na niej przewieziesz. ;)

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fascynujące, że najwięcej negatywnych opinii o Zygzakach zawsze mieli i mają ludzie, którzy Zygzaka na oczy nie widzieli, nie mówiąc już o tym żeby się na nim przejechać ;)

 

btw, w klasie motocykli sportowo-turystycznych hajka jest jako turysta żadna. Nawet ZX12R jest bardziej turystyczny od hajki... "legendarna" hajka to takie moto dla lanserów, a po 300 km odpadają ci ręce ze zmęczenia ... nie mówiąc już o tym, ze g... na niej przewieziesz. ;)

 

Moze wiec najpierw ustalimy czy Ty ta Hayka, ZX12R i ZZR 1400 jezdziles ?

 

Hayka na trase jest bardzo wygodna, ZZR i jego ergonomie to strzal kula w plot ( problem popekanych ram w pierwszych modelach to specjalnosc Kawasaki ) ZR12R pozycja dostosowana po przeznaczenia - dla mnie zajebiscie nieprzyjemna, juz po 10 km mialem jej dosyc.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZX12R należy do motocykli, którymi lata się bardzo wygodnie, ale powyżej pewnych prędkości - tyle ;)

 

No do tego przecież stworzony został :icon_mrgreen:

 

 

 

Moze wiec najpierw ustalimy czy Ty ta Hayka, ZX12R i ZZR 1400 jezdziles ?

 

Hayka na trase jest bardzo wygodna, ZZR i jego ergonomie to strzal kula w plot ( problem popekanych ram w pierwszych modelach to specjalnosc Kawasaki ) ZR12R pozycja dostosowana po przeznaczenia - dla mnie zajebiscie nieprzyjemna, juz po 10 km mialem jej dosyc.

 

:crossy:

 

Owszem jeździłem. zzr1100 , 1200 , 1400 ... zx12r też pod dupą miałem. Hajki testowałem po kilka dni za każdym razem jak coś "ulepszali".

 

Takie pieprzenie o Kawie to sobie możesz między bajki wsadzić ;) Na przyszłość polecam wyrabiać sobie własne zdanie a nie kopiować bzdury wypisywane przez "mądrali" w tej czy innej gazecie i powielanie "jedynej prawdy" ;)

 

Dla mnie Hayabusa to przerost formy nad treścią i przereklamowany na maxa motocykl...

Przy takich motocyklach jak CBR XX , czy ZZR-y ...... hajka ... ani to najszybsze, ani to sportowe, ani turystyczne

Kłócić się z nikim zamiaru nie mam, jedni lubią dobre sprzęty, a inni logo na baku ;)

 

...Przede wszystkim ....

założyłem wątek, żeby uzyskać jasną i prosta informację

... gdzie i kiedy można przymierzyć się do nowego zygzaka 2012 ...

 

a nie po to, żeby dywagować o innych motocyklach

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do tego przecież stworzony został

 

Takie pieprzenie o Kawie to sobie możesz między bajki wsadzić Na przyszłość polecam wyrabiać sobie własne zdanie a nie kopiować bzdury wypisywane przez "mądrali" w tej czy innej gazecie i powielanie "jedynej prawdy"

 

Dla mnie Hayabusa to przerost formy nad treścią i przereklamowany na maxa motocykl...

Przy takich motocyklach jak CBR XX , czy ZZR-y ..... hajka ... ani to najszybsze, ani to sportowe, ani turystyczne

Kłócić się z nikim zamiaru nie mam, jedni lubią dobre sprzęty, a inni logo na baku

 

 

Wszystkie jakie wymieniles to speed bike'i.

Moze zamin poradzisz komus aby wlozyl sbie cos miedzy bajki to sprawdz dokladniej, rama ZZR zostala za mocno dokrecona do silnika i nastapily mikropekniecia. Caly pierwszy rzut tego modelu zostal po jakims czasie przywolany do serwice, gdzie te ramy gwaryncyjnie wymieniono – to jest FAKT !

Dla Ciebie jest moze przereklamowany, dla mnie nie, uwazam, ze jest to swietny motocykl jedyny jego minus to brak ABS'u zarowno w pierwszym jak i w drogim modelu. Na szczescie kazdy jest inny i kazdy znajdzie cos dla siebie. Jak na razie to wydawalo mi sie, ze kurturarnie rozmawiamy :lol:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...