Skocz do zawartości

stuki f4i


barka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przed spawaniem kolektorów to wymontowałem tylko chłodnice to źle podłączyć się nie da. W kolektorach pomiędzy 1 i 2 a 3i4 są takie łączenia i w nich była dziura to napawałem rurkę na to może mieć to coś wspólnego z odpalaniem bo wcześniej normalnie paliła a po spawaniu zaczęły się takie cuda najpierw na dwa cylindry chodziła teraz w ogóle. A używanie samostartu do airboxa albo coś łatwo palnego da coś próbować czy raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed spawaniem kolektorów to wymontowałem tylko chłodnice to źle podłączyć się nie da. W kolektorach pomiędzy 1 i 2 a 3i4 są takie łączenia i w nich była dziura to napawałem rurkę na to może mieć to coś wspólnego z odpalaniem bo wcześniej normalnie paliła a po spawaniu zaczęły się takie cuda najpierw na dwa cylindry chodziła teraz w ogóle. A używanie samostartu do airboxa albo coś łatwo palnego da coś próbować czy raczej nie.

 

Spawałeś ten kolektor na motocyklu?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proste że nie nawet nie było by podejścia z resztą pisałem kilka postów wyżej ze odkręcałem kolektory żeby pospawać i składałem je na pastę, ale z drugiej strony przecież jak się odłączy akumulator to można spawać

 

sorry nie doczytałem ale kolektory w/g mnie montuje się na nowych uszczelkach bez pasty.

Wymień świece na nowe i odpalaj.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko no w serwisówce tak piszą że trzeba nowe uszczelki ale nie chciało mi się jeździć po sklepach i szukać a miałem pastę wiec tak złożyłem a powiesz mi czy te łączniki pomiędzy kolektorami mogą być przyczyną nie odpalania bo była w nich dosyć duża dziura i na nią naspawałem nową rurkę o większej średnicy. W zimie trzeba będzie pewnie rozejrzeć się za kolektorami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...