Skocz do zawartości

PRZECHOWALNIA MOTOCYKLI !!!


Motor Maniac
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

post-57882-0-60776100-1318289939_thumb.jpg

WITAM,

Gdy sezon motocyklowy się kończy, coraz częściej zadajemy sobie pytanie, gdzie przezimować nasze sprzęty.

Większość z nas zaczyna się rozglądać za jakimś miejscem. Pytamy zatem znajomych, czy nie mają jakiegoś wolnego kąta, podejmując przy okazji pewne ryzyko utraty naszego skarbu, zamykając go w miejscach nie do końca do tego przystosowanych. Ja sam, też je podejmowałem, zostawiając w miejscach do których nie zawsze miałem dostęp.

W związku z tym od listopada zapraszam Was do przechowywania swoich motocykli, skuterów, quadów, itp "u mnie".

Przechowalnia, sklep i serwis mieścić się będzie na Warszawskim Ursynowie. Miejsca starczy dla każdego. Dosłownie i w przenośni w specjalnie przystosowanym ubezpieczonym budynku z alarmem i monitoringiem przez całą dobę. W skład pakietu może wchodzić dodatkowo serwis,wymiana płynów, napędu, uruchamianie silnika i podłączenie inteligentnej ładowarki akumulatorowej, która zwiększa jego żywotność. Każdy też będzie mógł przyjechać, podłubać przy swojej bestii i przy okazji pogadać z koleżankami i kolegami. Oferuję też własny transport.

 

W razie pytań dzwońcie 509 672 669 lub piszcie [email protected]

na Fejsie szukajcie Motor Maniac, strona w budowie

 

pzdr

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...