Skocz do zawartości

Wałki równoważące


Szoti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć problem jest taki ze nie wiem jak ustawić wałki. Dorwałem serwisówke do xr 500 lecz po samych rysunkach chyba nie wiele zdziałam a jak tłumacze na stronie to średnio to sie składa w całość. Jak ktoś by wiedział jak to poskładać lub by mógł przetłumaczyć będe wdzięczny. Foto z owymi częściami :

 

 

c0f95bd0.jpg

 

57f034ca.jpg

 

5b3722ad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z językiem to może bym i sobie poradził, ale nie znam się na mechanice, więc tłumaczenia konkretnych terminów fachowych się nie podejmuję. Coś konkretnego Cię z tych stron interesuje? Jakaś konkretna informacja? Bo strasznie dużo tego tekstu.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam zacząłem i smiesznie to wychodzi, bo nie znam polskiego nazewnictwa. Ale mniej więcej rozumiem o co chodzi.

 

Punkt 6 w moim tłumaczeniu (nie smiać się!):

- Łańcuch wyrównujący położyć na zębatce przedniego wyrównywacza(3), przy czym pierwsze ogiwo (1) spasować z wydrążeniem/karbem (2) na zębatce (rys.98).

 

Niestety punkt 7 (drugi który zaznaczyłeś) odnosi się do rysunku 99, zapewne na stronie 44. Bez tego rysunku nie zrozumiem tekstu, bo nie wiem o jakie elementy może chodzić. Np. Scheibe to szyba a Rad to koło, ale nie sądzę, żebys tam miał szkło :D. Wklej ją też, to może coś z tego będzie.

 

Sorry, znalazłem rysunek 99. Jest na stronie 45, ale nie mieściła się cała na ekranie, dlatego przegapiłem.

 

- Podkładkę i koło łańcuchowe wyrównywacza zamontować na ośce wyrównywacza/wyrównującej(?) i zabezpieczyć zawleczką/podkładką. Karb/wgłębienie na zębatce spasować ze znacznikiem na ośce(1) (rys.99).

 

Uff. Stało się jaśniejsze?

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...