Skocz do zawartości

Dwa moto w garażu :)


Aster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kwietnia posiadam czarną Yamahę XJ600N z 1999roku. Jest to angol, stan wizualny jest średni ale silnik chodzi dobrze, jeździ prosto i w ogóle fajna jest :)

Moto przyprowadziłem do domu na kołach, pojechałem z moją dziewczyną, ja wracałem Yamahą ona samochodem. Po przyprowadzeniu moto do domu młoda walnęła focha, że ją będę zostawiał i w ogóle. Po dwóch godzinach przytuliła się i mruknęła "ja też chcę" :).

Wysłałem ją na kurs prawa jazdy. Zdała w zeszłym miesiącu. Zaraz po odbiorze prawka zapisałem nas oboje na Kulikowisko gdzie męczyła Tomkowego GS500 :).

W zeszłą sobotę natomiast do XJ dołączyła ciemnozielona Honda CB500 z 1996 roku. Wersja "niby PC32", czyli w dowodzie figuruje PC32 a naprawdę PC26 z hamulcem przednim Nissina i bębnem z tyłu. Montowana już we Włoszech ale z części produkowanych jeszcze w Japonii :)

W tą niedzielę pojechaliśmy na parking pod Electroworlda na Bielanach poćwiczyć. Młoda cała szczęśliwa, osiągnęła na autostradzie prędkość 120km/h (dotychczasowy rekord życiowy 90 na jeździe próbnej) :) Poćwiczyła slalom między latarniami, ciasne zawracanie, zaczyna świadomie stosować przeciwskręt.

Poniżej parę fotek obu maszyn:

https://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=112676821806986714445&target=ALBUM&id=5656934915455863297&authkey=Gv1sRgCPvjvdnFov6V6gE&feat=email

Edytowane przez Aster

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... Dumni jesteśmy z Ciebie i Twojej panny ale czemu qrva dałeś tyle linków i to jeszcze do Imgshack? :icon_evil:

 

Najbardziej skurwiały portal do sharingu fotek... Załóż sobie album PicasaWeb, niesamowicie łatwy, przyjemny i szybki.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej skurwiały portal do sharingu fotek... Załóż sobie album PicasaWeb, niesamowicie łatwy, przyjemny i szybki.

Aj bo mam takie durne przyzwyczajenie z czasów jak picasy jeszcze nie było a imageshack dawał radę. Zmienione.

 

Ronja - tego z niebieską kierownicą i z gigantyczną "L" zamiast tylnego błotnika? Daje radę :)

Edytowane przez Aster

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...