Skocz do zawartości

prawko kat A


technotop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się zdać egzamin (kat A) za pierwszym podejciem, 9-go sierpnia na Okęciu. :)))

 

 

PS. dzis mamy 20 wrzesień, plastik na ten moment jest jeszcze w produkcji (jak sie wczoraj dowiedziałem), sprawa się ciagnie 1,5 miechy, powod: kat "B" zrobilem w 98 roku, w Toruniu, kat "A" tylko teraz w Piasecznie, okazało się że urząd najpierw musi wysłać zapytanie do Torunia (pocztą polską), następnie z Torunia moje papiery z kategoria B przesyłają do Piasecznia (też pocztą), dopiero po tym dokumenty trafiają do produkcji i podobno na to maja dwa tygodnie... (mialo być e-państwo no nie? :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, a co do opóźnień... moje prawko przyszło szybko. Ale zapomnieli wpisać na nim wcześniejszą kat B. Tak więc pani na moich oczach nowe prawko przecięła i kazała mi się zgłosić za kolejne 2 tyg.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba bym taką za##%$%@@% jakby mi przecięła prawko (nieważne, że B nie było, ważne, że A było) :icon_twisted:

 

koledze technotop pogratulować, coprawda lekko na zakończenie sezonu, ale zawsze :lalag:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...