Skocz do zawartości

MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH 2011


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!

Jako ,że mamy już koniec września rozpoczynam przygotowania do kolejnej edycji akcji MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH 2011

IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ 4 GRUDNIA ( NIEDZIELA) . POCZĄTEK MOŻE 12.00

BAWIMY SIĘ TAM GDZIE KAŻDEGO ROKU CZYLI Dom Dziecka przy gen. Ducha w Lublinie i potem coś w Centrum jeśli pogoda pozwoli.

Mam tez opcję z ustawieniem ogromnego wojskowego namiotu i ciepłym żarełkiem w razie nieprzyjemnej pogody.

Szczegóły na bieżąco.

Piszcie co można jeszcze zrobić ciekawego i DZIAŁAMY!!!!!

 

POZDRAWIAM ---- JOAŚKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gdy jest wolna grupa ludzi, to jest energia i jest zapal do robienia czegos dobrego... gdy jest juz zarzad, zazwyczaj, pojawiaja sie tematy rozliczen, sprawozdan i funkcjonowania - przykra sprawa... :mellow:

 

Pytam, jako osoba w niczym niezrzeszona, czy Motomikolaje 2011 w ogole sie odbeda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat takie własnie rzeczy należą do obowiązków stowarzyszen oficjalnych. nieoficjalnie,bez stowarzyszenia duzo trudniej o sponsorów i różne pozwolenia. Zarzad itd jest w sumie tylko oficjalnie. Wyszły pewne niejasnosci co do zmian na liscie w owym zarządzie itp,ale mysle za jakos sie ta sprawa załatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"WITAM!

Chcę Was poinformować,że tegoroczna akcja

MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH LUBLIN 2011R. NIE ODBĘDZIE SIĘ!!!.

Niestety problem ze zdrowiem , uniemożliwia mi przygotowanie tej imprezy.

Brak czucia w prawej nodze i różne takie tam spowodowały,że nie mam już dwóch kółek.

Jeśli ktoś zechce doprowadzić do tego by impreza odbyła się to jak najbardziej !!!!!!

Kilka spraw jest zrobionych.

Są nawet bombki jako gadżet tej akcji.-( cena 15 zł). Jest tylko 20 sztuk.

Planowane było połączenie imprezy DD i DSK.Cała impreza miała się odbyć w Auli DSK 4 grudnia 2011r. o godz.13.00 z udziałem dzieci - pacjentów szpitala oraz z dziećmi z Domu Dziecka.Wszystkie zgody są uzyskane.

Niestety nie da rady chodzić na nodze,której nie ma.

Chciałabym wystawić na aukcję moje ubranie na moto, a pieniądze przekażę dzieciom.Fotki jakby ktoś chciał prześlę na PW.

Przykro mi rozstawać się z tym ,co robiłam przez kilka lat ale inaczej nie mogę.

Myślę ,że w Lublinie będzie się nadal coś ciekawego działo w temacie 2oo.

Pozdrawiam!!!!

Joaśka"

 

pozwolę sobie zacytować. to chyba najświeższy post z tego tematu,zaczerpniety z innego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"WITAM!

Chcę Was poinformować,że tegoroczna akcja

MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH LUBLIN 2011R. NIE ODBĘDZIE SIĘ!!!.

Niestety problem ze zdrowiem , uniemożliwia mi przygotowanie tej imprezy.

Brak czucia w prawej nodze i różne takie tam spowodowały,że nie mam już dwóch kółek.

Jeśli ktoś zechce doprowadzić do tego by impreza odbyła się to jak najbardziej !!!!!!

Kilka spraw jest zrobionych.

Są nawet bombki jako gadżet tej akcji.-( cena 15 zł). Jest tylko 20 sztuk.

Planowane było połączenie imprezy DD i DSK.Cała impreza miała się odbyć w Auli DSK 4 grudnia 2011r. o godz.13.00 z udziałem dzieci - pacjentów szpitala oraz z dziećmi z Domu Dziecka.Wszystkie zgody są uzyskane.

Niestety nie da rady chodzić na nodze,której nie ma.

Chciałabym wystawić na aukcję moje ubranie na moto, a pieniądze przekażę dzieciom.Fotki jakby ktoś chciał prześlę na PW.

Przykro mi rozstawać się z tym ,co robiłam przez kilka lat ale inaczej nie mogę.

Myślę ,że w Lublinie będzie się nadal coś ciekawego działo w temacie 2oo.

Pozdrawiam!!!!

Joaśka"

 

pozwolę sobie zacytować. to chyba najświeższy post z tego tematu,zaczerpniety z innego forum.

 

WITAM!

Dzięki Merhu ,że interesujesz się tematem. Wiem,że pokomplikowałam wiele spraw i wcale się tego nie wypieram. Poniosę konsekwencje i mam nadzieje,że ten smrodek uda mi się zniwelować.

Aftys!

Bez obaw. Ja się nie wypieram i nie unikam odpowiedzialności. Być może coś mnie przerosło.Ale to nie miejsce i pora na ten temat i tłumaczenie się oraz na sprawy LSM.

 

Ważne jest,że:

Wiem ,że wcześniej napisałam,że impreza nie odbędzie się ale.....

 

znaleźli się ludzie ,którzy poświęcą swój czas i przejmą pałeczkę w tym roku.

Tak więc MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH LUBLIN 2011 BĘDĘ W TYM ROKU !!!!! DATA : 4 grudnia 2011

Szykujcie stroje ,a szczegóły imprezy podadzą tegoroczni Organizatorzy i koordynatorzy akcji.

 

Z góry Im za to DZIĘKUJĘ jak również WIELKIE DZIĘKI dla tych, co chcą by ta impreza się odbyła.

Pozdrawiam--- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joaśka bardzo mi przykro że cie zdrowie zawiodło, bo ty jesteś dobrym duszkiem każdej imprezy a w szczególności dla dzieci. Mam nadzieję że szybko wrócisz do zdrowia i będziesz rozdawać szczęście i uśmiech dzieciakom i wszystkim którzy cię znają.

 

Jeszcze jedna prośba do ludzi z Lubartowa żebyście napisali o której wyjazd, jak się domyślam z Lotosu, to puścimy sms-ki i się zorganizujemy i polecimy pomóc w tak szlachetnej akcji. Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Powielam tekst z GRUPY LUBLIN na temat MIKOŁAJEK.

 

Panie i Panowie Moto Mikołaje,

Na wstępie przepraszam wszystkich, którzy po pierwszym rzucie oka, uważają poniższy tekst za przejaw grafomanii. Chciałem możliwie dokładnie opisać szczegóły akcji, żeby jak najmniej rzeczy rodziło dodatkowe pytania.

 

Zgodnie z obietnicą, oto szczegóły imprezy, która miała się nie odbyć, z powodów kłopotów zdrowotnych Pomysłodawczyni i Organizatorki, ale jeśli zbierzemy siły, to ma szansę dojść do skutku…

Dzięki ustaleniom Joasi i pomocy Pauliny, życzliwości wielu osób, które od poniedziałku zaangażowały się w organizację, oraz odrobinie szczęścia:

 

PLAN JEST NASTĘPUJĄCY:

MIKOŁAJE NA DWÓCH KOŁACH

4 grudnia 2011

Jedziemy do małych pacjentów Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie,

do którego dotrą również dzieciaki z jednego z lubelskich domów dziecka.

 

13:15 – Zbiórka Mikołajów na Placu Zamkowym. Tam też zbiórka przywiezionych przez

każdego prezentów (o nich samych, niżej). Strój Mikołajowy – niemal obowiązkowy.

 

13:30 – Rozpoczęcie Parady ulicami Lublina.

 

ok. 13:50 – Przyjazd do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie, ul Chodźki 2.

 

W tym miejscu, kończy się możliwy do zaplanowania harmonogram akcji i działania konwencjonalne, a zaczyna się względnie kontrolowana improwizacja.

 

Znane są tylko kolejne jej punkty.

 

1. A propos sterylizacji - wprowadzenie motocykli na teren budynku szpitala! :D

Nasza impreza będzie chyba pierwszą w Polsce, w której motocykle wjadą/zostaną wprowadzone do budynku szpitala. Stąd prośba o ich „wypucowanie”. Jeśli wiecie,o jakichkolwiek wyciekach w swoim motocyklu, zostawcie go proszę lepiej na wyznaczonych miejscach parkingowych na zewnątrz budynku. I tak igramy z… SANEPID’em ;-).

W holu przylegającym do auli szpitala (w której odbywać się będzie część artystyczna), i jego odnogach, ze wstępnych wyliczeń powinno dać się wstawić ok. 20 moto. Mam nadzieję, że frekwencja będzie taka, że nie wszyscy się zmieszczą :D .

Do wejścia, którym mamy dostać się do holu, z poziomu ulicy, prowadzi kilka stopni. Jutro będę wiedział, czy szpital zapewni rampę umożliwiającą nam wjazd, czy będziemy musieli wykombinować coś sami. W razie kłopotów technicznych, będę prosił o pomoc.

2. Prezentacja motocykli dzieciakom – wsiadanie, zsiadanie, wsiadanie, zsiadanie, „prosę Pana, a ile on wyciąga”

i pewnie jeszcze tysiące innych pytań, które nurtują Młodych, a nam odpowiadanie na nie powinno przynieść sporo frajdy.

3. Krótka część artystyczna - szczegóły w trakcie ustaleń.

4. Podział na max. 13 grup, (z których każda składać się będzie z motocyklistów, dzieci z domu dziecka

i wolontariusza ze szpitala) i przejście na odziały do dzieci, które z powodu swojego stanu zdrowia, nie mogły zejść

do auli. Rozdanie prezentów i słodyczy.

5. Zakończenie imprezy – wyprowadzenie motocykli ze szpitala, odjazd w stronę wschodzącego księżyca…

 

17:00 – Graniczna godzina zakończenia akcji. Jeśli skończy się wcześniej, to O.K., później możemy stać się uciążliwi, ze względu na charakter miejsca.

 

SZCZEGÓŁY:

 

1. PARADA

Dzięki uprzejmości KWP, towarzyszyć nam będzie dwóch funkcjonariuszy na motocyklach. Przejazd, oraz sama

TRASA:

Plac Zamkowy - Aleja Tysiąclecia – Aleja Unii Lubelskiej – Zamojska – Królewska (zwolnić żeby nas zobaczyli :lol: ) – Lubartowska – Obywatelska – Chodźki.

 

zostały oficjalnie zgłoszone. Rozmawialiśmy dziś o jej przebiegu z Pauliną i uznaliśmy, że ze względu na nieprzewidywalną pogodę, remonty dróg w centrum i inne ograniczenia, zdaje się być najrozsądniejszą. Najprawdopodobniej Paulina będzie z Wami pod zamkiem, żeby ogarnąć zbiórkę prezentów i organizację na miejscu.

Oficjalnie jedziemy/jedziecie zgodnie z kodeksem. Nieoficjalnie wszystko będzie zależeć od chłopaków w niebieskich mundurach, ale podobno ma być fajnie ;-). Ja w tym czasie postaram się zorganizować wszystko w Szpitalu na Wasz przyjazd.

 

2. PREZENTY

Najważniejsze, żebyśmy wszyscy pamiętali, że prezenty muszą być dla dzieci w różnym wieku. Większość z nich zostawimy na „świetlicach” poszczególnych oddziałów (prezentów, nie dzieci), tak aby służyły wszystkim tam przebywającym.

Część tzw. słodkości, rozdamy każdemu z dzieciaków z osobna. Część w nieco bardziej zorganizowanych paczkach trafi

do rąk dzieci z domu dziecka. Joasia ma trochę zapasów gadżetów z poprzedniego roku i poprzednich akcji. Sponsorzy dorzucą coś jeszcze. Was prosilibyśmy o przywiezienie ze sobą pod zamek, lub wcześniejsze dostarczenie

na Krakowskie Przedmieście 32 do sekretariatu Sieci Szkół COSINUS, wszystkiego co mogłoby umilić czas rekonwalescencji dzieciaków w szpitalu, lub zimowe dni w domu, gdzie przebywa 40 podopiecznych (głównie chłopców w różnym wieku).

Po rozmowach z Joasią, Paulą, Panią Rzecznik Szpitala i kilkoma innymi obeznanymi osobami, uradziliśmy, że do takich rzeczy można zaliczyć min.:

• Kredki

• Kolorowani

• Książki

• Gry planszowe

• Zabawki typu różnego :D

 

3. POGODA

Zamówiona – podobno ma być nawet koło 7°C i słonko.

 

Bez Was ta impreza się nie odbędzie! Dzieciaki na nas liczą!

Nawet jeśli nie na dwóch kołach, to przyjeżdżajcie na 4, 18 ile kto ma, byle było nas dużo, z dużą ilością prezentów :D

 

P.S.

Jeśli mimo elaboratu, macie jakieś pytania, piszcie. Postaramy się z Pauliną, w miarę możliwości, odpisywać na bieżąco.

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :crossy: o ile nic mi nie przeszkodzi, to powinienem się pojawić. Ustalam zbiórkę ludzi z Lubartowa i okolic na godzinę 12:30 miejsce standardowo LOTOS. Do tych co mam nr. wyślę smsy, każdy ze swej strony, również może nagłośnić imprezę... do zobaczenia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...