Skocz do zawartości

Aprilia RS 50


DanioDaniel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum, więc z góry przepraszam za błedy itp.

 

Otóż, chcę kupić aprilie RS 50. I nie wiem, czy opłaca się.

Po 1. Chciałbym wiedzieć - ile jeszcze pojeździ mi RS'ka z 2003r + i przebiegiem ok. 10 000? (budżet do ok 4000 zł)

2. Czy motorek jest awaryjny czy wręcz przeciwnie.

Po 3. Czy łatwo się na niej jeździ ? (Latam od 3 lat na simsonie s 51, maxymalnie jedzie mi 70km/h) Łatwo się na niej wywalić ?

4. Czy pojeedzie ona ok.90km/h na godzine?

 

PS. Mam 169 cm wzrostu przy 63 kg wagi. ;)

 

Pozdrawiam, Daniel. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na spokojnie taka zrobisz z 15 tys km (oczywiscie zalezy od poprzedniego wlasciciela , moze sie okazac ze skatowana )

w takich apriliach latwo puszczaja linki od predkosciomierza , pozatym nie ma sie czego przyczepic , porzadny sprzet ;)

powiem ci na moim przypadku ze jezdzilem rok skuterem i wsiadlem na taka biegowke , bardzo przyjemnie sie jezdzi , jak bedziesz

madrze jezdzic to napewno sie nie wywalisz . z tego co wiem to taka apirillia jedzie 110+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Z tym 110+ plus bym nie przesadzał .. na pewno nie seryjną ale około 100 pojedziesz :) Wywalić się jest naprawde trudno chyba że będziesz wyczyniał na niej jakieś ewolucje ( stunt :P) Awaryjna nie jest ale to wszystko zależy jak była użytkowana przez wcześniejszych właścicieli ; znajomy ma rs i ma przejechane grubo ponad 20 tys i jeździ więc tym bym się nie martwił :)

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Witam, mam taki problem z swojej RS 50, jest wyciek z simeringu z lewej stronie silnika, zaznaczyłem na zdjęciu strzałką o który simering chodzi, domyślam się że trzeba wydłubać ten simering i założyć nowy. Nie wiem czy samemu się brać za to czy szukać jakiegoś serwisu motocyklowego, może ktoś miał do czynienia z tymi silnikami. https://photos.google.com/search/_tra_/photo/AF1QipMaAIPitkQg3T9Gzi7kyY8vyPV8PYUbL4yHXh7k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...