Skocz do zawartości

xt 600 96 zimna mocno dymi ale oleju nie ubywa ??!!


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

wczoraj jak ją odpaliłem na starym oleju po tygodniowym postoju to po 2sek była mega hiper zadyma normalnie straciłem motocykl z oczu :D

 

No to jeśli to jest na tak grubą skale, to dziwne że oleju nie ubywało...

 

Bagnet jest w zbiorniku oleju ? Jeśli tak i jeśli było 4l oleju to cieżko było by dostrzec ubytki oleju, bo przy takim stanie w zbiorniku będzie zawsze taki stan natomiast w silniku stan się będzie zmniejszał. Ja bym obstawiał pierścienie, kiedyś w samochodzie mieliśmy taką sytuacje jak skonczyly się pierścienie, że przez pierwsze 15-20 sekund kopcił jak dwusuw zaciągający olej ze skrzyni, a później wszystko wracało do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagnet jest w zbiorniku oleju ? Jeśli tak i jeśli było 4l oleju to cieżko było by dostrzec ubytki oleju, bo przy takim stanie w zbiorniku będzie zawsze taki stan natomiast w silniku stan się będzie zmniejszał. Ja bym obstawiał pierścienie, kiedyś w samochodzie mieliśmy taką sytuacje jak skonczyly się pierścienie, że przez pierwsze 15-20 sekund kopcił jak dwusuw zaciągający olej ze skrzyni, a później wszystko wracało do normy

 

po wymianie oleju postała noc i po nocy zero dymu przy odpalaniu.....

teraz zapowiada się ,,smutny'' dla mnie tydzień (nie rusze jej do soboty bo nie mam czasu) to zobaczymy jak odpali w sobotę po tygodniowym postoju...

 

teraz poziom oleju jest prawidłowy...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...