Skocz do zawartości

Czy muszę...


GUCIO-59
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najdroższa jazda 12 x 56,-€!!! i to jest obowiązkowe!!!

+ materiały do nauki 63,00,-€

+ egzamin 69,00,-€

 

 

Drogie te Sonderfahrten na poludniu :icon_mrgreen:

 

Materialy do nauki, hmmmm, ksiazka raczej nie bedzie Ci potrzebna, CD z testami raczej tak, chyba, ze chcesz zaoszczedzic to w Fahrschule masz komputer na ktorym mozesz rozwiazywac.

 

Dowiedz sie dokladnei, przy tych cenach to pewnie za egzamin teoretyczny :icon_mrgreen:

 

Tüv z tego co pamietam bierze 89,- € Vorstellung zur Prüfung przez Fahrschule nie mniej niz 100,- €.

 

Dla Twojego dobra poszedl bym w Niemczech na sama teorie, mozesz dogadac sie z wlascicielem szkoly, jak wzbudzisz zaufanie to moze wezmie na czarno :icon_mrgreen: - bedzie teniej. :icon_mrgreen:

 

W kazdym razie dowiedzial bym sie dokladnie ile trwaja wyklady, sa czarne owce ktore szkola 4 x 2 ( 4x90 min ) w 1,5 - 2 h, wszystko inne jest lipa.

 

 

Co do ceny kursu, to

 

1. Festpreis jest nielegalny !

 

2. Jak mozesu placic za cos z czego moze nie skorzystasz ?

 

3. Cena PJ ksztaltuje sie od godzin ktore wyjezdzisz.

 

4. Dowiedz sie jak wysoka jest Grundgebühr.

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz się czegoś nauczyć więcej to możesz to zrobić i w Polsce i w niemcowni,

 

Pewnie, tylko jednej rzeczy nie rozumiem, dlaczego mam placic dwa razy za cos co moge dostac za pierwszym razem,( i miec cos co jakosciowo nie dorownuje ) kwestia umiejetnosci liczenia sie klania.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba popytać ale tylko osobiście. Jakoś do wiosny sobie poradzę i na pewno w maju bedę jeździł Trimphem. Dzięki za pomoc, wiedziałem, że Jednośladowcy to równi Goście, a zaszczepiłem się na zlotach na które jeździłem do Leska i tam dosiadłem wspaniałego Triumha.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc, życzę spokojnej nocki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...