Skocz do zawartości

Honda cd 200 benly 1980


Malykrata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O słodka ironio . Po co na początku sie nasmiewac z tematu . Jak ktoś nie chce odpowiadać nie musi . Mam okazje coś takiego wydobyć od kogoś z garażu . Pytam tylko jak w temacie , może ktoś taka ma lub miał i udzieli mi madrej i rozsądnej porady . Panom wylewajacym swoje żale z dnia minionego z góry dziękuje aczkolwiek szanuje ich potrzeby emocjonalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O słodka ironio . Po co na początku sie nasmiewac z tematu . Jak ktoś nie chce odpowiadać nie musi . Mam okazje coś takiego wydobyć od kogoś z garażu . Pytam tylko jak w temacie , może ktoś taka ma lub miał i udzieli mi madrej i rozsądnej porady . Panom wylewajacym swoje żale z dnia minionego z góry dziękuje aczkolwiek szanuje ich potrzeby emocjonalne :)

 

Wyszczekany jesteś jak na 13latka

Może łaskawie uzupełnisz swój profil.

A wracając do tematu na wagę jest wart ok.150zeta

Jeżeli łaskawie zamieścisz kilka fotek to można będzie coś więcej na ten temat napisać.

Dostępność części do tego motocykla jest bardzo słaba a ceny istniejących na rynku części nowych zwalają z nóg nawet kolekcjonerów.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panie Piotrze za pomocna radę . Profil poprawilem , zdjęć niestety nie dane było mi zrobic , Moje zawodowe życie obraca sie w świecie wsi polskiej i nawet nie wiem kiedy coś mnie zaskoczy . Ostanio była Honda cd 700 a dziś jest w/w Honda . Poprzedni zakup stoi w piwnicy i chciałbym uniknąć popbnych wpadek . Także dziękuje i serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest w miarę kompletna i są szanse na odpalenie silnika to za tą kasę można brać do kolekcji.

Bardzo trwały silnik ale za to słabiutki. Nagrodą jest piękna praca silnika.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w komplecie jak porownywalem ze zdjęciami na google to widać patyne czasu ale wszystko jest w orginale nic nie puka nie stuka odpalilem i na moje oko jest wszystko ok. Zaproponowałem swoją cenę i czekam na odzew chętnie bym miał tekie coś w garażu , może posłuży nastepnemu pokoleniu , dziękuje serdecznie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...