Skocz do zawartości

Wałęsa miał wypadek


DrPlama
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super, że chłopak ma się lepiej, no i najważniejsze, że będzie mógł samodzielnie chodzić. Tylko niech nie zapomina, że to nie cud, a NAZWISKO, niestety... :sad:

 

P.S. Nie wiem, czy wiecie, że szpital najwięcej kasy dostaje za pacjenta, który umrze w pierwszej dobie po wypadku?

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nie wiem, czy wiecie, że szpital najwięcej kasy dostaje za pacjenta, który umrze w pierwszej dobie po wypadku?

 

Nic mnie nie zdziwi w kraju, w którym nagrodą za pracowitość i przedsiębiorczość jest stałe podwyższanie haraczu na tych, którym się pracować nie chce. Ale taki urok socjalizmu :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa historie osob, ktore nie maja koneksji:

http://wiadomosci.wp.pl/title,21-latka-uslyszala-wyrok-smierci-Jednak-jest-nadzieja,wid,13995062,wiadomosc.html?ticaid=1d679&_ticrsn=3

http://wiadomosci.wp.pl/title,NFZ-odmowil-leczenia-chorej-na-raka-kobieta-zmarla,wid,13143098,wiadomosc.html

http://wiadomosci.wp.pl/title,Brakuje-pieniedzy-na-leczenie-dzieci-chorych-na-raka,wid,12878975,wiadomosc.html

 

To sa historie osob, ktore sa wyjatkami od reguly:

Jarek z tego tematu

http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/kraj/kobieta-z-sekretem,1,4888900,wiadomosc.html (Siostra premiera Sonia Tusk)

 

To tak dla tych forumowiczow ktorzy twierdza, ze niektorzy sie czepiaja Jarka i tego, ze uratowano mu zycie. Nikt sie nie czepia, ze komus uratowano zycie tylko tego, ze zycia kogos innego na jego miejscu pewnie nikt by tak nie ratowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy sie czepiaja Jarka i tego, ze uratowano mu zycie

Nie wierzę, że ktokolwiek mógł mieć o to pretensję. Tu nie chodzi o ciągnięcie w dół na zasadzie, że skoro sąsiad ma lepszą krowę, to mu ją otruję, tylko o ciągnięcie w górę - chciałbym, żeby wszyscy mieli krowy. I dyskusji by nie było, gdyby służba zdrowia działała normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo - myślę, że każdy "normalny" cieszy się, że Jarkowi udało się wyjść w sumie cało, tylko pewnie większość z nas, siłą rzeczy, zastanawia się, jak sam by skończył, gdyby przytrafiło się to jemu. I śmiem twierdzić (a troszkę znam służbę zdrowia "od kuchni"), że każdy z nas skończyłby w szpitalu w Płocku. A stamtąd, w najlepszym przypadku wyjechałby na wózku, z cewnikiem. I tyle w temacie. No risk, no fun :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo - myślę, że każdy "normalny" cieszy się, że Jarkowi udało się wyjść w sumie cało, tylko pewnie większość z nas, siłą rzeczy, zastanawia się, jak sam by skończył, gdyby przytrafiło się to jemu. I śmiem twierdzić (a troszkę znam służbę zdrowia "od kuchni"), że każdy z nas skończyłby w szpitalu w Płocku. A stamtąd, w najlepszym przypadku wyjechałby na wózku, z cewnikiem. I tyle w temacie. No risk, no fun :biggrin:

 

Zgadzam się z "piórko" i dodam. Jak by się skończyło na wózku z cewnikiem to było by bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz - zatem miałeś trochę szczęścia (chwała Bogu!), a wyjątki tylko potwierdzają regułę.

Choć oczywiście, jest wielu bardzo dobrych lekarzy i pielęgniarek. Chory jest natomiast system, który powoduje, że oni zamiast dokształcać się i później skupiać na pacjencie, pilnują papierków i boją się sankcji ze strony NFZ.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja, patrząc po sobie, nie zgadzam się z wami, miałem poważny wypadek (samochodowy) i generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń do Służby Zdrowia :D

 

A miales tez taka zajebista obsluge jak Jarek, konferencja na temat swojego stanu zdrowia i podawanie tego do wiadomosci publicznej ?

Ja tez nie narzekam na swoje leczenie i operacje, ale bardzo duzo dobrego jesli mozna tu uzyc takiego slowa, stalo sie tylko dzieki nazwisku lekarza ortopedy ktory mnie potracil i byl szycha wsrod lekarzy MSWiA i ortopedow w Polsce :icon_mrgreen:

Ale po wyjsciu ze szpitala juz dupa zbita ... rehabilitacja z NFZ to porazka a bez kasy prywatnie nie stac nikogo z Nas na dobra rehabilitacje

Jarek zwyczajnie szczescie swoja zawdziecza nazwisku i nie ma co tu sciemniac a i teraz podczas rehebilitacji krzywda mu sie nie stanie :icon_mrgreen:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 20 lat wstecz ciężkiego dzwona motocyklem[otwarte złamanie przedramienia,naderwane ścięgna biodrowe,wstrząs mózgu itp...]Poskładali mnie w miarę sprawnie,ale nie zapomnę pierwszego wieczoru po wypadku w szpitalu.Leżałem na korytarzu[sale przepełnione]Pani salowa roznosi kolację-białe szaleństwo.Ja mam jedną rękę na wieszaku ,w drugiej dołączona kroplówka i nogę w szynie.Usłyszałem brzęk talerza i pytanie tej średnio miłej pani-ŁYŻKĘ SWOJĄ MA???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pobyt po wypadku i samą operacje nie mogę narzekać. Było naprawdę profesjonalnie.

 

Ale wizyty ambulatoryjne po wypisie to jakiś dramat.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rehabilitacje zrobiłem prywatnie i dostałem zwrot kosztów z OC.

 

No ale wlasna kase musiales wylozyc, nie ?

A jak ktos nie ma ?

Ja juz ponad 10 tysiecy wydalem ktore spowodowane bylo wypadkiem i zmianami ktore musialem dokonac z jego powodu.

Rachunki mam i moze mi OC zwroci ale ... kiedy ?

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...