Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i po pierwszym spotkaniu :-) Ale jak wracałem to już. ........ brrrrrrr zimnooo :-)

 

Zobaczcie na co trafiłem przez przypadek.

 

www.tabun.olsztyn.pl/pl/page/tabunada-2012

 

Może to będzie nastepny cel zaraz po częstochowie i bemowie :-)

 

A jak by się udało wszystkim wyskoczyć na cały weekend z noclegiem, była by okazja podrinkować wspólnie w zlotowych klimatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy spot możemy uznać za udany, teraz przynajmniej wiadomo z kim się pisze :) no i łatwiej się będzie zastawić. Tak o tej porze to jednak jeszcze pizgawka jest ale do zniesienia, myślałem ze będzie bardziej wiało.

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę o ile nie będzie padało oczywiście :) :) hmm każdy kiedyś miał maturę :biggrin: więc pełne zrozumienie. Wreszcie będzie z kim polatać w gronie liczniejszym niż 2... Ja nie śpię.. ja plądruję ebay'a

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę o ile nie będzie padało oczywiście :) :) hmm każdy kiedyś miał maturę :biggrin: więc pełne zrozumienie. Wreszcie będzie z kim polatać w gronie liczniejszym niż 2... Ja nie śpię.. ja plądruję ebay'a

 

Udane udane spotkanie, w drodze powrotnej pizgało brr....

Na bemowo się oczywiście pisze co do dalszych wypadów to wszystko zależy. Mam taką pracę że non-stop nie ma mnie w domu a żona i dziecko chcą mnie nie raz widziec na weekendy.

 

Dziś się rozgrzewam wieczorem w knajpie u Geslera przy Tatarze - biznesowe sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmarzłem wczoraj. Jak wróciłem to odrazu pod kołdrę.

Jak wstałem rano to widziałem tylko 1 pomysł - ciepła wanna wody :)

Ale teraz czuję się lux. Dobrze tak się czasem schłodzić :)

Kojarzę że ktoś z Was robił foty. Dajcie je w naszym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...