Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dopisywać się :-)

 

Ja zamieszkuje bliskie rejony zachodnie także nie wiem jak latacie zachodni bitwy i do żwirek???

jeśli tak to przystanek za zachodnim już na bitwy dla mnie najwygodniej ale jeśli inaczej jeżdzicie dostosuje się.

 

lecimy toruńską do żwirek i prosto na lotnisko.

daj znać gdzie będziesz czekać to Cię zgarniemy po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem kilka razy ale żeby się powściekać na ślimaku, bo tak to nie rozumiem po co tam jechać.

Stać i patrzeć, nie kumam.

 

Ci co mają ochotę się powściekać, wściekają się. Ci co mają ochotę spotkać się z innymi spotykają się. Ci ci mają ochotę przyjechać na rowerach przyjeżdżają, a Ci co chcą się napić piją. Ogólny luz, więc Yuby myśl wielopozimowo, każdy ma inne potrzeby Ty i inni przyjeżdżają się wściekać a jeszcze inni spędzić wieczór z ludzmi których łączy ta sama pasja.

 

To co lecisz z nami.

 

PS. Chętnie poznam Motocyklistę Doskonałego Oddychającego Spalinami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi muszę odmówić.Raczej nie jeżdżę z nieznajomymi, tym bardziej po mieście.

Ale bawcie się.

 

 

Ooooooo czyżby gwiazdorski foch :-) Nie jeżdże z nieznajomymi? Jak mamy to rozumieć, my sjromne żuczki z Ząbem Marek i Zielonki nie jestesmy godni wąchać spalin Yubego :-)

 

No nie rób nam przykrości, my się spotykamy w pokojowym nastroju i żadnych wyzwań nie będzie :-)

Może jednak się zdecydujesz?

 

Pozdro.

 

Z tego co widzę yuby już się stary robi i zaczyna się czepiać, trzeba mu to wybaczyć.

Pamiętajcie o mnie 19.43

 

Ogonek

 

Łapiemy Cię po drodze.

 

Jak coś masz tel do mnie.

 

694 415 956

 

Pozdro i do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi muszę odmówić.Raczej nie jeżdżę z nieznajomymi, tym bardziej po mieście.

Ale bawcie się.

 

 

bo Ty Yuby juz z tego co widze jezdzisz dlugo i masz duzo znajomych ktorzy jezdza i masz z kim jezdzic ludzie ktorzy dopiero zaczynaja nie maja takiego komfortu jak Ty i dlatego ustawiaja sie na jakies wieksze lub mniejsze wycieczki zeby sie poznac :)

 

Ty jak zaczynales nie miles ochoty poznac innych ludzi ktorzy maja taka sama pasje jak Ty ?

 

Pozdrawiam :)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos na szybko pomoze bo juz sie pogubilem i slepy jestem gdzie dzis jest ten dzien dziecka organizowany ? :)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem dla mnie najwygodniej zaraz za zachodnim mijajac aleje jest przystanek, wy ruszacie 19.30, ja melduje się na przystanku 19.43.

Lubie żwirki :rolleyes:

 

Ogonek

 

My zbieramy się o 19:30 trzeba doliczyć jakieś 15min na spuźnialskich więc wyruszymy 19:45.

 

Czekaj na Nas o 20:00, a i wejdz jeszcze na forum przed wyjazdem bo jak lunie to pewnie nici będą z wyjazdu.

 

Podsumowując na dzisiejsze Cargo mamy:

 

1 Sygnet

2 Marcinrednose

3 Szybki

4 Ogonek

 

Chętni dopisywać się.

 

O której ustawiamy się aby lecieć na Cargo, 19:30??

 

19:30 pod PiP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...