Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Danon jutro jade na 11 w twoje okolice zmienic plyn. Mozna tam zmienic opony i dobrze to robia. Moze wpadniesz? Jak skoncza to moze ktos chetny pokrecic się po okolicy?

Ale opony w motocyklu?? jeśli tak to nieorientuje się ale jezeli auto to tak jest tutaj paru:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej stoisz bo tam nie bardzo jest gdzie usiąść :-) Chyba że u sąsiadów pod murem na wyjętej kanapie z żuka :-) Wczoraj na niej siedziałem :-)

 

Może skoczymy jutro na Pizze do Płońska jak będzie pogoda.

 

Wyjazd godzina 10:30 pod Piotrem i Pawłem w jedną stronę lecimy E77 powrót bocznymi przez ojrzeń, nowe misto, nasielsk, dębe, zegrze, marki i rozjazd do domów.

 

Trasa okło 180km w obie strony, czas max 3h.

 

Minimalna ilość moto żeby wyjazd stał się faktem to 3szt.

 

Jeżeli jest ktoś chętny to się dopisywać.

 

1- Szybki 81

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej stoisz bo tam nie bardzo jest gdzie usiąść :-) Chyba że u sąsiadów pod murem na wyjętej kanapie z żuka :-) Wczoraj na niej siedziałem :-)

 

Może skoczymy jutro na Pizze do Płońska jak będzie pogoda.

 

Wyjazd godzina 10:30 pod Piotrem i Pawłem w jedną stronę lecimy E77 powrót bocznymi przez ojrzeń, nowe misto, nasielsk, dębe, zegrze, marki i rozjazd do domów.

 

Trasa okło 180km w obie strony, czas max 3h.

 

Minimalna ilość moto żeby wyjazd stał się faktem to 3szt.

 

Jeżeli jest ktoś chętny to się dopisywać.

 

1- Szybki 81

 

2 - franklin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki tez dzieki za przejażdżkę :) jak bedzie pogoda to tez bym sie pisal na jutro na wycieczke tylko nie wiem czy nie wybrac sie an ten dzien dziecka na Dalibora ...

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/810-Ii-Zlot-Nie-Tylko-Dla-Orlow.html

 

Znalazłem 3 dniowy zlot motocyklowy (od Piątku do jutra) pod Wrszawą Wiązowna szczegóły powyżej ma ochotę ktoś się tam dziś przelecieć zobaczyć co to za impreza.

 

 

A to link do atrakcji zlotu

 

eagles.linuxpl.info/44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki ale jutro to tam sie nic nie dzieje to juz chyba lepsza propozycja to ta pizza ... tak mi sie wydaje :)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...