Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Mam kolejny pomysł i chciałbym się nim z Wami podzielić. Oczywiście wszystko zmierza w kierunku z organizowania grupy ludzi którą łączy pasja do moto.

Ale na wtępie, bardzo mnie cieszy że jest już nas jeżeli dobrze pamietam siedmiu ale świetnie by było gdybyśmy zebrali wszystkich motocyklistów z warszawy. Pomyślcie tylko gdybyśmy wszyscy się znali i gdyby każdy z każdym miał kontakt, wystarczy tylko jedno hasło np. (z ciągnięte z forum) "nocne manewry" i 100 motocykli spotyka się w jedym mijscu a potem śmiga po pustych nocnych ulicach wawy :-) A na zakończenie np. nocne ognicho nad np. nad zegrzem. Dla mnie brzmi świetnie wręcz magicznie, w końcu hasło "latająca warszawa" stanie się faktem!!!

Niestety mam dla Was przykrą wiadomość. To się nie stanie samo z siebie, dlatego, oczywiście jeżeli podchwyciliście pomysł tak jak ja i jeżeli na samą myśl o tym że setka maszyn np. na nocnych manewrach lata po wawie, sprawia że serce bije wam szybciej to koniecznie musimy wcielić to w życie.

Zapytacie jak?

A no bardzo prosto.

Niech każdy z nas przejrzy i przeanalizuje forum (warszawskie oczywiście) i niech napisze parę słów o nas oczywiście z odpowiednią prośbą o przeanalizowanie naszego tematu na podforum ząbki,marki,zielonka i jeżeli ktoś zdecyduje sam o tym żeby do nas dołączć to SUPER!!!!

PS. Ja już wczoraj rzuciłem hasło na jednym z podforum.

Już to widzę oczami wyobraźni (pierwsze spotkanie np. 50 maszyn i wypad na mazurskie winkle :-) z grillem na 50 osób + oczywiście ewentualne plecaczki, nad jakimś mazurskim jeziorkiem :-) (oczywiście na grila przysłowiowa studencka zrzutka:-)

 

Pozdrawiam gorąco tych którzy już są z Nami i tych którzy dopiero zamierzają dołączyć do "latającej warszawy"

 

 

Szybki 81 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł aż mi się gorąco zrobiło:) ja mam propozycję żeby po prostu zrobić temat nowy:) a następna rzecz jest taka że może jakieś zrzeszenie fanów motocykli na facebook'u?? super pomysł :) już pisze kolegom żeby się logowali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mam kolejny pomysł i chciałbym się nim z Wami podzielić. Oczywiście wszystko zmierza w kierunku z organizowania grupy ludzi którą łączy pasja do moto.

Ale na wtępie, bardzo mnie cieszy że jest już nas jeżeli dobrze pamietam siedmiu ale świetnie by było gdybyśmy zebrali wszystkich motocyklistów z warszawy. Pomyślcie tylko gdybyśmy wszyscy się znali i gdyby każdy z każdym miał kontakt, wystarczy tylko jedno hasło np. (z ciągnięte z forum) "nocne manewry" i 100 motocykli spotyka się w jedym mijscu a potem śmiga po pustych nocnych ulicach wawy :-) A na zakończenie np. nocne ognicho nad np. nad zegrzem. Dla mnie brzmi świetnie wręcz magicznie, w końcu hasło "latająca warszawa" stanie się faktem!!!

Niestety mam dla Was przykrą wiadomość. To się nie stanie samo z siebie, dlatego, oczywiście jeżeli podchwyciliście pomysł tak jak ja i jeżeli na samą myśl o tym że setka maszyn np. na nocnych manewrach lata po wawie, sprawia że serce bije wam szybciej to koniecznie musimy wcielić to w życie.

Zapytacie jak?

A no bardzo prosto.

Niech każdy z nas przejrzy i przeanalizuje forum (warszawskie oczywiście) i niech napisze parę słów o nas oczywiście z odpowiednią prośbą o przeanalizowanie naszego tematu na podforum ząbki,marki,zielonka i jeżeli ktoś zdecyduje sam o tym żeby do nas dołączć to SUPER!!!!

PS. Ja już wczoraj rzuciłem hasło na jednym z podforum.

Już to widzę oczami wyobraźni (pierwsze spotkanie np. 50 maszyn i wypad na mazurskie winkle :-) z grillem na 50 osób + oczywiście ewentualne plecaczki, nad jakimś mazurskim jeziorkiem :-) (oczywiście na grila przysłowiowa studencka zrzutka:-)

 

Pozdrawiam gorąco tych którzy już są z Nami i tych którzy dopiero zamierzają dołączyć do "latającej warszawy"

 

 

Szybki 81 :-)

 

hmm.. nie jestem do końca za czymś takim, nie wiem jak sobie wyobrażasz że nagle 100 maszyn ci wyjedzie na miasto.

Po pierwsze zgodnie z przepisami w kolumnie max 7 lub 8 bików może jechać, wiec już jak bedziesz miał 20 sztuk to pały będą mialy co robić.

 

Wole w mniejszych grupach latać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze z danonem93 będziemy w podobnych barwach :)

Też mam parę kucy pod dupą ale kusić nie mogę MILICJI, ze względu na moją pracę nie mogę punktów łapać :) To jest dla mnie największa bolączka jak wyjeżdzam w trasę, a nawet po arteriach Wawki :) Wolę w pizdę dać kondratowicza niż toruńską :) żarcik oczywiście :)

Ja Panowie też czekam na sygnał i wylatuje pod m1, mieszkam przy głębockiej :)

Tylko że narazie do świąt moto będzie napewno stało :( modlę się żeby na bemowo było słonecznie, albo przynajmniej sucho, więc spod M1 możemy grupą pojechac na zlocik :)

 

608 403 471 Robert

Edytowane przez Robercik85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha okej :) na Bemowo też lecę więc zbierzemy ekipę i lecimy wszyscy razem:)

 

Witam kolegów, tak jak pisałem (myślę ,że większości z was) sms proponując spotkanie. Proponuje spotkanie pod LEROY MERLOYN w okolicach godz. 21 lub 20 w zależności od waszych preferencji . Czy wszyscy wiedzą gdzie to jest?? i o której godzinie wolicie?? czekam na odpowiedz:)

 

PS. Z koleżankom z naszego forum nie mam kontaktu , jeżeli macie do niej kontakt poinformujcie Ją:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm od strony Piotra i Pawła nie będzie tak wiało jak prze Leroyu. A jak znam życie to i tak sie przemiejscowimy.

Jak dla mnie 20 jest ok bo ja jestem zmarźluchem...

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pewnie tak... to macie racje znajde tego PIOTRA I PAWŁA . Plany zmieniamy 20 przy Piotrze i Pawle .

 

Alternatywne tez można sie zjechać na 1 piętrze parkingu Carefoura bo tam faktycznie nie będzie wiało.

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...