Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoda idealna na jazde. Polatalismy od 11. O 14 musialem się odlaczyc a chlopaki polecieli nad zalew zegrzynski na obiad. Super ekipa się szykuje. Dajcie fotki z wawy i z obiadu.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem was pod MC wracałem właśnie autem z Castoramy, ale się spieszyłem wiec nie zajeżdżałem.

Poprawiałem sobie kilka rzeczy wiec mogę już latać. Linka siedzi już na swoim miejscu, gaz wraca jak powinien, przy okazji naprawiłem sobie kierunkowskaz - brakowało masy..., ale i tak w następnym tygodniu wymieniam kierunki na nowe, wiec będzie znowu zabawa.

 

I przy okazji kupiłem i wkręciłem czujnik temperatury oleju :biggrin: dla mnie jak znalazł bo silnik mam chłodzony olejem w przeciwieństwie do was wiec teraz będę wiedział przynajmniej do ilu się rozgrzewa.

 

czujniktemp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i jedna Pani)

 

A może jutro jak nie będzie padać polecimy wieczorem na Cargo (jutro czwartek masa ludzi będzie) popatrzeć jak szaleją chłopaki. Pewnie kilka moto też będzie.

 

Start 20:00 Mc Donald ul. Młodzieńcza.

 

Oczywiście wszystko zależy od pogody.

 

Więc czekam na chętnych :-)

 

Ahhhh zapomniałem dodać, że wystarczy jedna maszyna oprócz mojej i lecimy + pogoda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercik :) bierz sie do roboty i zakladaj:)

 

Marcin(szybki 81) Ja niestety jutro odpadam , ponieważ muszę wymienić przewód hamulcowy ,żeby na Częstochowę było wszystko gotowe , zapomniałbym dodać ,że jeszcze 3 kolesi chce się z nami ustawić na ten wypadzik...:) także fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercik85

 

Moim zdaniem świetny pomysł, czy mógłbyś się tym zająć.

 

Pozostaje tylko kwestia nazwy.

Myślałem trochę o tym i tak wydumałem, że sporo się mówi o "Latającej Warszawie" która istnieje tylko w teorii, a może by teorie urzeczywostnić?

W związku z tym taka moja propozycja.

Jest mnóstwo klubów motocyklowych które mają masę przeróżnych zasad które trzeba spełnić aby do nich przystąpić, my nie jesteśmy klubem i nie będziemy, nas łączy pasja i chęć poznawania nowych ludzi i wspólnych przelotów - przygarniamy każdego pasjonata im nas więcej tym lepiej "Latająca Warszawa" niech stanie się żeczywistością - zapraszamy wszystkich którzy chcą się zapoznać z innymi motocyklistami i wspólnie polatać po Wawie i Polsce :-)

 

Czekam na Wasze opinie na temat Naszej nazwy na Fejsie :-)

 

PS

 

Kurcze blade, wszystko dzieje się tak szybko :-) piszemy zaledwie 2 tygodnke a już jest na 13 to co będzie za rok? :-)

Może LATAJĄCA WARSZAWA?

 

Tu tworzy się historia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za:) I myślę już nad takim tematem ,żeby zamówić nam koszulki z takim napisem:)

 

Kolejny super pomysł, może dowiedz się jaki to koszt i przy ilu sztukach.

 

Czy zastanawiałeś się nad kolorem koszulki i ewentualnym logiem.

 

A może ktoś z Nas ma jakiś pomysł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...