Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niebezpiecznie troszke... Jak dacie rade przyjedzcie

No wiec ogarnąć sam ogarnąłem, ale nie lece bo grubsza sprawa :sad: linka odpieła się przy gaźniku wiec musze jutro cały bak zdjąć który wczoraj zatankowałem do pełna :happy: ech....

 

Przy okazji znalazłem że miałem rozłączony czujnik położenia przepustnicy prawdopodobnie przez to mi obroty falowały... kostki już spięte jak ogarnę wszystko wtedy polatam

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danon93

Napisz coś więcej, lataliście trochę, czy tylko spotkanko?

 

Ja prawdopodobnie jutro (środa) będę miał do załatwienia kilka spraw na mieście i poza planuje poruszać się na moto.

 

Więc jak ktoś by był chętny polatać w ciągu dnia to zapraszam.

 

Teoretyczna agenda poniżej (potwierdze aktualność jutro smse

 

11:00 - start z pod Mc donald na Łodygowej

- następny cel szpital bródnowski tam mi się zejdzie max 20min.

- kolejny cel ul. marywilska (firma) zapraszam na kawę a ja conie co zrobię (max 20min.) a potem dalej lecimy.

- następnie mijscowość Ciechanów 100km. w jedną stronę lecimy przez leginowo, nowy dwór potem siódemką do płońska i w płońsku na ciechanów (tam mi zejdzie 30 min)

- powrót z ciechanowa przez ojrzeń, nowe miasto, nasielsk, dębe, wieliszew, zegrze i do wawy.

 

No taki plan w teorii ale tak jak naposałem jutro około 10:00 puszczę skę do wszystkich z zapytaniem (sporo zależy od pogody)

 

pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy jutro na tak długo dam radę się wyrwać , muszę na pisać ten konspekt maturalny . A'propos spotkania tylko spotkanko na takie pogaduchy , jednak fajni ludzie i tematów też było sporo , szkoda tylko ,że tak krótko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy jutro na tak długo dam radę się wyrwać , muszę na pisać ten

konspekt maturalny . A'propos spotkania tylko spotkanko na takie pogaduchy , jednak fajni ludzie i tematów też było sporo , szkoda tylko ,że tak krótko ...

 

No podumaj trochę :-) może dasz radę pewnie max na 15:00 bedziemy spowrotem w ząbkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo tak se myślę ile to km wyjdzie razem?? żebym miał na wahe xD u mnie krucho z hajsem ...

 

Wiem, że Marcin chciał jutro polatać

 

ze 250 klocków wyjdzie. No podumaj.

 

 

No podumaj trochę :-) może dasz radę pewnie max na 15:00 bedziemy spowrotem w ząbkach.

Bo tak se myślę ile to km wyjdzie razem?? żebym miał na wahe xD u mnie krucho z hajsem ...

 

Wiem, że Marcin chciał jutro polatać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szansy niestety. O 14 musze być w domu, zamienić moto na fure i na 15 na zachodnim szwagra odebrać.

Edit - na kawkę z checią podjadę jaki plan czasowy. O 11 moge dopiero z domu wyjść.

 

:) edit 2

widze start mc donald - łodygowa o 11. To ten mac przy radzymińskiej?

Kurde tam mac jest na mlodzieńczej. Na łodygowej też coś jest?

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...