Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cze.

 

Przeanalizuj forum wstecz u nas wygląda to tak że wszyscy mamy do siebie numery tel. i jak ktoś zamierza polatać wysyła sms do wszystkich z odpowiednim info. a szczegóły podaje na forum. No chyba, ze przelot będzie np. za 3 godziny a nie ma czasu na wejście na forum to potwierdz smsem osobie od ktorej dostała wiadomość, że termin pasuje.

To na wypadek sytuacji np. siedze w domu na L4 jest poniedziałek 12:00 słońce 20 stopni a przelece się wysyłasz skę jak komuś pasuje to się podłącza.

 

Także we wcześniejszych postach masz masze numery tel. i imiona jak chcesz do nas dołączyć podaj tel. i imię.

 

No i czekaj na wiadomość, lub sam wysyłaj. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie może chce ktoś Metzelra Racetec K2 180/55/17 za 200 zł?

Opona torowa - używana - stan środka bardzo dobry. jak na oponę potorową stan bdb.

Ostatnio w niej byłem na naszym spotkaniu i moge polecić.

Sprzedaje bo nowy komplet zamówiłem.

 

Dorzucę za free Pirelli diablo 120/60/17 stan dobry tyle że DOT 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybiera sie ktos jutro na na ten zlot ? bo wkoncu bym przepalil swoja maszyne :)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto chetny to niech jutro kolo 9:30 bedzie na forum to sie ustali co robimy :)

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Ja też jestem chętny do spotkania się z wami. Jak następnym razem będziecie się gdzieś ustawiać, to proszę dajcie mi znać - 515 269 283. Mieszkam na Targówku, okolice ul.Trockiej. Pozdrawiam, Maciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...