Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Praca Marcu o nie mam czasu ... Jak tam twoje umiejętności? Jest progres?

 

Jeśli to do mnie to czy jest progres ??? Na razie powoli mozolnie do przodu. Mam mało czasu na jazde - średnio raz w tygodniu wyskocze na 3 godzinki. W ten weekend zaczynam doszkalanie u Godlewskiego więc mam nadzieje że do końca września będą rezultaty. Na ten sezon jedyny mój cel to praca nad pozycją. Na kolana itp nie mam zajarki choć wiem że mogę już zejść na kolano. Tyle że nie ma sensu tego robić jak pozycja koślawa i ręce jeszcze nie rozluźnione tak jak trzeba. :)

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak wieczorem latacie? Ja coś niezbyt lubie latać po ciemku.

 

Wczoraj leciałem lewym pasem na S8 po zmierzchu ok. 210 km/h. W pewnym momencie zobaczyłem kolesia jak zjeżdża po prawej stronie z trasy, a drugi koleś szykuje się, żeby ją w poprzek przejechać (z lewej na prawo). Obydwoje ubrani na czarno i rowery bez oświetlenia. Jakbym zapie**alał ze 260 to bym pewnie tego pierwszego zgarnął. Debile je*ani. Na trasie przedzielonej pasem zieleni i barierami sobie przenieśli rowery. Stąd nie lubie po ciemaku jeździć.

 

Dodam jeszcze ze koleś w ciemnej bluzie nie odbija światła z daleka, więc jadąc >200 widzisz go w momencie jak go mijasz. Szczególnie w miejscu w którym nie spodziewasz się, że ktokolwiek może przechodzić.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie spróbuje to się nie dowiem. Byłem raz u Kulika, wydawało mi się wtedy że dobrze wydane pieniądze, ale w sumie to nie on prowadził zajęcia, a z 2 godzin "indywidualnego" szkolenia poświęcono mi może z 15 minut. Reszta jeździłem w kółko wśród kursantów na kat.A i praktycznie nie zwracano na mnie uwagi, a na 100% było co korygować. Jedyne co zaobserwowałem, że jak Godlewski prowadzi zajęcia to są to faktycznie zajęcia indywidualne, gdzie cała uwaga Marka jest na tobie.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

 

Dziś prawdopodobnie wyskakujemy na NIEWIELKĄ porcję alkocholu na miasto.

Prawdopodobnie bedzie to Laplaya ale jeszcze do potwierdzenia, gdyby ktoś chciał się przyłączyć do spożywania :-) lub wpaść na moto ot tak dla towarzystwa to zapraszamy.

 

Tel. znacie :-)

 

A jak ktoś nie zna to dam znac na forum gdzie będziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...