Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

było fajnie :cool: dobrze jak co się dzieje, zastanawiam się gdzie jeszcze są takie podobne miejsca,

co do wypadu na balet to piątek czy sobota?

 

A i jutro byśmy polatali, TybuR dzwonił i latają dzisiaj, może jutro też jakieś delikatne latanko 2-3 godziny? :biggrin:

NIE DA SIĘ POSKROMIĆ BESTII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po cywilnemu czy służbowo?

 

Panowie

 

Tak na logikę, tam kobiety przychodzą szurnąć nóżką w rytmie latynoskiej nuty.

Jeżeli potraficie Tak wywijać na parkiecie jak to widzieliśmy ostatnio to śmiało można iść po cywilnemu, aje jak nie to radzę wyrównać Nasze szanse i zjawić się tam służbowo.

 

Bo która kobieta nie ma fantazji na temat "łobuziaka" odzianego w skóry latającego na motocylu :-)

 

 

 

Szybki 81 wrzuć tą fote z la play'a:)

 

Daj e-mail to Ci wyślę a ty wstawisz bo ja z telefonu jakoś nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danon93 wysłałem Ci wiadomość na pw. podeślij tą fotę :cool:

 

Szybki81 też jestem za służbowym strojem. Może niedziela? Cargo i potem od razu La Play'a

Edytowane przez Luksar-

NIE DA SIĘ POSKROMIĆ BESTII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danon93 wysłałem Ci wiadomość na pw. podeślij tą fotę :cool:

 

Szybki81 też jestem za służbowym strojem. Może niedziela? Cargo i potem od razu La Play'a

 

 

Jestem za.

 

A mamy jakieś plany ba czwartek po cargo, może runda po Warszawskich klubach.

 

Tylko trzeba poszperać w necie w których klubach ciś się w Czwartek dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inną propozycję. Wpadłem na pomysł żeby wybrać się z kumplami do Okuninki nad Jeziorem Białym Włodawskim. Okuninka to mała miejscowość pod Włodawą, tętniąca życiem w sezonie letnim - takie mikro Władysławowo. Podróż w jedną stronę: 235km. Pytam czysto orientacyjnie, czy ktoś chciałby wyskoczyć tam w najbliższy weekend. Gdyby było dużo chętnych, można pojechać w sobotę, wynająć kwaterę i przenocować.

 

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Warszawa%2C+Toru%C5%84ska&loc2=Okuninka%2C&byCar=1&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=&trasa=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę temat kwitnie La playa spodobała się :biggrin: dla mnie też cud miód orzeszki, ale nie ma co się zamykac w latynoskich klimatach trzeba szukac dalej...

Zgadzam się z Szybkim jak już to ,,służbowo" hehe.

 

 

Marcinrednose ja dosyc często latam tam na kolanko, jak coś będę się odzywał do Ciebie na tel. Myślę że piątek sobota niedziela trochę polatam narazie pogoda nie dopisuje i praca w tygodniu :mellow:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...