Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę Ci pożyczyc kask S ale jest naprawdę mały, jak XS. Do tego mogę Ci pożyczyć zbroję w rozmiarze M, ale jak sciagniesz na maksa mocowania ochraniaczy to bedzie ok bo moja dziewczyna czasami w niej jezdzi, a jest naprawdę mała. Jak coś to będę w domu dzisiaj okolo 22.20.

 

Na Jole jest idealny Shoei w rozmiarze XS. Więc twój będzie pewnie spoko.

Chce ją przewieźć w weekend wiec jakby była możliwość to bym podjechał w weekend. Jak Ci bardziej pasuje to moge podjechać dziś tyle ze bym musiał to potrzymać do weekendu.

 

Lisio, ja pierwszy raz na pasażera (i wogole na moto) jechałem SRADem 600 i odrazu na maxa. Jak zsiadłem to nogi miałem z waty. I to najbardziej mi się spodobało :)

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafi87, KarolaS, Marcinrednose, Michalski, MłodyQ i inni zainteresowani.

 

Jsk Danon93 pisał:

 

Dziś rundka: PiP-ul Legionowa do Legionowa- zegrze - Cargo - starówka- home :-)

 

Start godzina 18:00 PiP

 

Chętni.

 

1. Danon93

2. Gocha

3. Szybki 81

4. Tybur (dojedzie na Cargo)

5..........

6.......

7..........

 

Chętni dopisywać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, nie piszą gdzie winkle bo boją się, że ich będę swoim kredensem na tych winklach oblatywał po wewnętrznej :biggrin: Przejadę się kiedy wolnym czasem i sam sobie znajdę ;)

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisio czytac nie umie a chcę nas oblatywac. Jezdzi z nami kilku konkretnych gosci wiec się kolego nie osmieszaj.

 

A jeśli mozna wiedziec to po co przylazles do naszego tematu? Chcesz z nami polatac?

 

A i jeszcze jedno, do kogo poprzedniego posta adresowales? Do swojego pana? Hehe

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam zlew chlopaki:) powiem wam ze mimo iż było zimno było super lecielismy tak: PiP -zegrze-cargo-starówka-cargo-home:) było super dziękuję Panom jak i Pani(która przepraszam za gafe jaką strzeliłem , mam nadzieję że nie jesteś zła) . Dzięki za super wypadzik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...