Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się dziś wybiera na ul. Legionowa?

Albo winkle koło Radzymina. Byłem ostatnio znalazłem chyba te winkle, ale coś mi nie pasuje bo chyba są ze 4 zakręty i koniec ???

W tym 1 fajny, ale zakończony niewidocznym garbem, który nie jest przyjemny.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się dziś wybiera na ul. Legionowa?

Albo winkle koło Radzymina. Byłem ostatnio znalazłem chyba te winkle, ale coś mi nie pasuje bo chyba są ze 4 zakręty i koniec ???

W tym 1 fajny, ale zakończony niewidocznym garbem, który nie jest przyjemny.

 

Marcinrednose

 

Pogoda ładna, trzeba korzystać :-)

 

Proponuję zapodać oficjalne hasło dotyczące polatania po mieście w trakcie winkle + jakieś lody czy kebab na kokację.

 

Więc marcino zaproponuj godzinę i miejsce startu i śmiało możesz mnie na listę wciągnąć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to proponuje spotkanie o 19.30 pod Marcpolem w Markach.

Myśle, że możemy polatać 30 minut po winklach na legionowej, 30 na winklach pod radzyminem, w międzyczasie S8.

 

Czas zabawy 1-1,5 h.

Koszt pewnie coś ok 60 zł.

 

Chętni

1. Szybki

2. Marcinrednose

3......

4......

5......

itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisio czytac nie umie a chcę nas oblatywac. Jezdzi z nami kilku konkretnych gosci wiec się kolego nie osmieszaj.

 

A jeśli mozna wiedziec to po co przylazles do naszego tematu? Chcesz z nami polatac?

 

A i jeszcze jedno, do kogo poprzedniego posta adresowales? Do swojego pana? Hehe

 

 

Fajnie że jeździ z wami kilku "konkretnych gości", szkoda, zę żaden z nich nie napisze nic konkretnego np. w dziale "Sport" czy "szkoła jazdy" skoro mają taką wiedzę i doświadczenie. Szkoda że nie masz dystansu do rzeczywistości, ale jak to mówią: ..... uderz w stół...Forum Motocyklistów powstało żeby motocykliści wymieniali się informacjami i w miarę możliwości pomagali sobie. Co do wspólnego polatania to bardzo chętnie się wybiorę gdzieś z waszą grupą, i pewnie nie będę najwolniejszy. Poza tym temat na pewno nie jest twój bo został założony na długo przedtem zanim zarejestrowałeś się na Forum.

 

Szybki 81 dzięki za konkretne wskazówki, napewno skjorzystam wolną chwilą

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się pewnie nie domyslasz konkretnej wiedzy nie przekazuje się "ekternistycznie", a już na pewno nie mozna jej tak nabyc.

Nikt kto potrafi jezdzic nie pisze że oblatuje ludzi z ktorymi nie jezdzil, bo nie ma potrzeby udawadniac czegokolwiek na ulicy. Nie przypomonam sobie zebym gdzies pisal że ja zakladalem ten temat. Zatem jak nie masz nic konkretnego do dodania to nie pisz.

 

Poza tym ja się jakoś szczegolnie nie napinam. Po prostu wszedles do tematu ktory tworzymy (naszego tematu) zwracasz się do nas per oni i mowisz że bedziesz nas oblatywal po wewnetrznej. Jakbys poczytal wczesniejsze posty to bys wiedzial że jezdzimy turystycznie i nikt się nie oblatuje. Jak masz chec to dziś o 19.30 bede ja i szybki. Pierwszy raz jedziemy razem na winkle i skorzystamy z twoich wskazowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, żę chyba się nie zrozumieliśmy. W moim poście, który wywołał tą dyskusję emotikony znalazły się nie bez przyczyny, zwyczajnie żartowałem. Cieszę się , że się nie napinasz na oblatywanie kogokolwiek bo ja również wyścigowcem nie jestem i ścigać się z nikim nie mam zamiaru. Byłem dziś w Warszawie i z chęcią bym się z Wami przejechał ale za późno przeczytałem powyższego posta.

 

Peace Bracia i SIostry i LWG :)

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na takie winkle???

 

Pierwszy (w zasadzie drugi) jest z piachem bo jeszcze asfalt robią, drugi spoko wszystko widać, trzeci nie bardzo - skarpa przeszkadza, czwarty i piąty bajka zero drzew a dalej to już widzicie co się dzieje.

 

Nie komentujcie mojch umiejętności wrzucam to tylko dlatego że miejscówka wydaje mi się być brylantowa choć nie byłem u was w radzyminie.

Moja prędkość była by może większa ale leży na zakrętach sporo białych kamyków z pobocza. także chcąc poszaleć trzeba zabrać zmiotke i ogień :biggrin:

 

Miejsce jest w okolicach Błonia Radzikowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

mam zamiar jechać z moją lubą na pokaz do Parku Fontann w Warszawie

(myślałem o środzie,pokaz z laserami jest od 21.30 do 22.00).

Nie byłem tam a podobno ciekawie to wygląda ;)

wklejam link do stronki:

http://parkfontann.pl/godziny-otwarcia

Jeśli byli by jacyś chętni to możemy pojechać większą ekipą.

Miejsce spotkania,godziny przyjazdu i odjazdu a także ewentualny wypad gdzieś potem (jak to przeważnie ma miejsce)-do ustalenia.

Robię listę,chętni wpisywać się:

 

1.TybuR

2.

3.

4.

 

itd.

 

Nie musi być min 3 maszyny bo ja i tak tam będe więc nawet jedno moto wystarczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na takie winkle???

 

Pierwszy (w zasadzie drugi) jest z piachem bo jeszcze asfalt robią, drugi spoko wszystko widać, trzeci nie bardzo - skarpa przeszkadza, czwarty i piąty bajka zero drzew a dalej to już widzicie co się dzieje.

 

Nie komentujcie mojch umiejętności wrzucam to tylko dlatego że miejscówka wydaje mi się być brylantowa choć nie byłem u was w radzyminie.

Moja prędkość była by może większa ale leży na zakrętach sporo białych kamyków z pobocza. także chcąc poszaleć trzeba zabrać zmiotke i ogień :biggrin:

 

Miejsce jest w okolicach Błonia Radzikowa.

 

 

 

Siema Ogonek

 

Wygląda to przyzwoicie. Daj trochę więcej szczegułów dotyczących lokalizacji.

 

Daj znać kiedy będziesz tam leciał to chętnie się podczepie.

 

Musisz też wpaść do Nas za radzymin tamte winkle śmiało można nazwać takim mini torem bo latasz w kółko raz po jednej stronie S8 przejeżdżasz pod wiaduktem potem po drugiej stronie S8 i przejeżdzasz wiaduktem nad S8 jest też fajna prosta wzdłuż trasy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No radzymin dosc fajny. Wczoraj dopiero przejechalem calosc, bo jak bylem sam to się zagubilem. Mega mi się podobaloo i nie mogę już doczekac się toru.

 

Ogonek daj trasę na googlemaps.

W sumie te radzymińskiecoś w tym typie tyle że troche szersze.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdybym chciał to nie umiem tego zaznaczyc a nawet gdybum umiał to i tak tego nie ma w google.

To jest tak jakby jechać od WND mijając leszno w białutach skręcając w lewo (patrzcie na google map) i za radzikowem jak droga bije ostro w lewo to w prawo jest wlaśnie ten deser którego nie ma na mapie bo niedawno budowali. Ale mówie chcąc ostro polatać trzeba kamyki pokopać do rowu co ja już trochę ich się pozbyłem.Najbardziej podoba mi się tam to że nie ma drzew i w razie co to chłop z widłami przyleci :biggrin: ptfu ptfu

Bo od dwójki też można dojechać i ja tak jeżdżę. Przed Błoniem jest mostek z jednej strony normaly a w strone Błonia a'la wiszący. Przed tym mostkiem skręcamy w prawo na RADZIKÓW, atakujemy prosto mijamy skręt z lustrem na IHAR w lewo i dalej pilnujemy następnego skrzyżowania na znaku z drogą w lewo (można przejechać bo droga mało widoczna znak jest) skręcamy tam i jesteśmy w szoku bo pełno piachu ( jeszcze wszystkiego nie skończyli) jedziemy i o to i one :)

A te wasze są za radzyminem w strone wyszkowa?? czy źle zrozumiałem.

 

A ten radzymi to coś może w stylu poniatowskiego czy trochę większe koło się robi??

Edytowane przez Ogonnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No długość porównywalna tylko z jednej strony s8 masz zajebistą prostą można na gumie polatać + kilka małych winkli jeden za drugim ta że przekładasz moto z jednej na drugą przy prędkości 100 do 150km dla zaawansowanych a druga strona S8 to winkle ale nie na prostej, no musisz z Nami polecieć sam zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się wybiorę ale ten weekend jade dłubac na działce chyba że w tyg. Pracuje do ok 17 po pracy wpadne na A2 później S8 :) i jestem u was. Tekże kiedy lecicie to się podepne.

 

Tylko ta prędkość trochę dla mnie za szybko w ruchu ale się zobaczy będe jechał na końcu co by nikogo nie zwalniac.

 

Ogonek to co wkleiłeś to nie są winkle tylko śmietnik na budowie. Trzeba być zdrowo j........tym żeby się tam poskładać.

Dzięki Yuby.

Pierwszy zakręt napisałem że jest piach reszta to kamyki których można się pozbyć. Napisałem też że drogę cały czas robią także nic nowego nie zauważyłeś tylko jak zwykle musiałeś się czepnąć. Mi się podoba nie jestem takim profesjonalistą jak ty

http://p1.bikepics.c...389231-full.jpg

nigdy na torze nie byłem, a tam niedaleko Blonia tak jak ty składać się oczywiście nie da na oponach jakie mam, ale na tor daleko. Mi się tam podoba i dziele się z chłopakami, ty nie musisz jechać. i nie musisz mówić że jestem zdrowo j...ty.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Ogonnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogonek to co wkleiłeś to nie są winkle tylko śmietnik na budowie. Trzeba być zdrowo j........tym żeby się tam poskładać.

 

 

Oooooo jak miło znowu widzieć Twój optymizm i kulturę osobistą w wypowiedziach :-)

 

Fajnie, że jesteś Yuby :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...