Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dobra, nie piszą gdzie winkle bo boją się, że ich będę swoim kredensem na tych winklach oblatywał po wewnętrznej :biggrin: Przejadę się kiedy wolnym czasem i sam sobie znajdę ;)

 

 

Ja Ci Lisio napiszę gdzie te winkle:-)

 

Jadąc od Marek S8 zaraz za Radzyminem masz wiadukt, a zaraz za tym wiaduktem po prawej stronie nową jeszcze w budowie stacje bęzynową Lotos przy tej stacji skręcasz z S8 i już możesz szorować stopki w Swoim kredensie.

 

Wstawił bym mapę ale nie wiem za bardzo jak.

 

PS na mapie google nie będziesz miał tej stscji bo jest w budowie ale jest tam "Zajazd Max" i to tamte okolice.

 

Polecisz, zrobisz rundkę to powinieneś zobaczyć ślady na asfalcie po sliderach.

 

Pozdro.

 

A tam zlew chlopaki:) powiem wam ze mimo iż było zimno było super lecielismy tak: PiP -zegrze-cargo-starówka-cargo-home:) było super dziękuję Panom jak i Pani(która przepraszam za gafe jaką strzeliłem , mam nadzieję że nie jesteś zła) . Dzięki za super wypadzik:)

 

Ja też dzięki Wszystkim za rundę.

 

Gocha, Natraps nie zmoczyło Was za mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ja siedzę u tego samego lekarza co ostatnio Marcinrednose.

Mianowicie centrum handlowe bemowo, będę regulował zawieszenie bo jak wczoraj trochę polatałem na ślimaku przy Cargo to coś mi nie tak było.

 

Jak ktoś chętny to zapraszam w odwiedziny ja tu będę pewnie do 19:00 a potem możemy jakąś rundę wykręcić co by wyprubować nową nastawkę.

 

Witam Wszystkich.

 

Wstępnie rozmawialiśmy na temat niedzielnego wypadu w trasę.

 

Moja propozycja poniżej:

 

Start - Niedziela godzina 8:00 PiP

Trasa-

W-wa, Mrągowo, Mikołajki - 220km (tu możemy wyczarterować motorówkę na 1h i polatać po Śniardwach)

Mikołajki, Girzycko,Ryn,Mrągowo - 90km winkli :-)

Mrągowo,Warszawa -220km (w drodze powrotnej zachaczamy o pas startowy pod wielbarkiem gdzie spotykają się motocykliści możemy w miejscowym sklepie kupić grilla i tam rozkotłować, oczywiście nie mam na myśli sklepu :-) - a tam taki mały piknik w lesie będzie:-)

 

Total 530km

Czas przelotu - od rana do wieczora :-)

 

Dodatkowe ale nie obowiązkowe koszty to motorówka.

115km - 300zł za godzinę

200km - 500zł za godzinę

Więc prosta matematyka im Nas więcej tym latanie po wodzie tańsze (Oczywiście ja tylko wypływam z portu a potem oddaje Wam fajere :-)

 

Chętni proszę się dopisywać.

 

Jak to mamy w standardzie aby wypad był aktualny potrzebne jest minimum 3 maszyny.

 

1. Szybki 81

2.......

3........

4.......

itd. do 99 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym sie pisal ( na ta chwile tak na 80 % ) ale na sama jazde + obiad bez zadnych dodatkowych kosztownych przyjemnosci

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm,

czy opcja sobotnia nie wchodzi w grę ?

jutro bym sobie polatała a niestety pół niedzieli mam wyjęte :unsure:

 

Zajrzyj na priv. Bo ta runda musi być w niedzielę ale w sobotę ja też od 11:00 będę larał bo mam kilka spraw na mieście do załatwienia i chętni mogą się dokleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...