Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aaa zle przeczytalem nie wiem jak ale zrozumialem ze to propozycja na jutro hehe ... ja dzis odpadam ale na jutro jak nie bedzie padac to pisze sie na 100%

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna lipa za oknem. Dziś już nic z tego nie będzie.

Dziś drinka strzelę więc cały jutrzejszy dzień mi odpadnie.

Zresztą patrząc za okno i tak nic ciekawego sie na jutro nie zapowiada.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie franklin i mlodyQ wielkie sorry ale mam właśnie nie spodziewanych gości, Bog mi światkiem, że trzymałem się myśli, że nie piję mając na uwadze jutrzejszy wypad, nacisk ze strony gości nie był mały, ale dawałem radę :-) do czasu gdy........ no i uległem :-(

 

Podsumoując raczej marne szanse, że dam radę wskoczyć na zeta po dzisiejszej nocy która dopiero jest nastolatkiem a do wieku emerytalnego daleko :-)

 

Jeszcze raz sorry ale to wszytko wina tej. ....... ufffff

 

PS

 

Ale na Cargo już polecę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki tez dzieki za przejażdżkę :) jak bedzie pogoda to tez bym sie pisal na jutro na wycieczke tylko nie wiem czy nie wybrac sie an ten dzien dziecka na Dalibora ...

 

 

Młody dawaj na dalibora ja się wybieram na przejażdzki będzie dużo czasu w innych terminach, możesz namówić tez ziomków żeby przyjechali, gwarantoać dobrej imprezy nie mogę ale z doświadczenia wiem że warto.

 

 

 

Przepraszam za zamieszanie będę na korotyńskiego z racji tego że w tamtym roku nie byłem......

Edytowane przez Ogonnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

 

No dobra to zbieramy ekipę na Cargo.

 

1- Marcinrednose

2- Szybki 81

 

Chętni proszę się dopisywać.

 

Ja się dopisuje, choć i w ciągu dnia też pewnie polatam.

Dziś w końcu założyłem nowe kierunki oraz wypucowałem i nasmarowałem moto, wiec gotowy do jazd :biggrin:

 

Z rana mam zamiar zabrać się za polerowanie kolektorów :buttrock:

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym z wami chciał sie wybrać na to cargo to gdzie musiał bym się znaleźć żebyście mnie zgarneli po drodze??

 

Ogonek a skąd będziesz startował bo my zawsze stykamy się pod Piotrem i Pawłem na przeciwki Ikea teren M1 Marki. Pewnie będziemy startować o 19:30

 

Ekipa na Cargo

 

1- Marcinrednose

2- Sygnet

3- Ogonek

4- Szybki

 

Reszta chętnych fopisywać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...