Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lecę właśnie na małą rundkę. Zegrze. Serock. Wyszków. potem winkle za radzyminem. Marki i do Ząbek jak ktoś chętny dołączyć na któruś etap to jestem pod telefonem.

 

Pozdro.

 

Panowie bym zapomniał. Dzięki za wspólny wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym zapomniał :-)

 

Dla nie wtajemniczonych. Podczas niedzielnego wypadu spotkaliśmy grópę francuskich motocyklistów którzy wybrali się w trasę (Niemcy,Polska, Litwa, Łotwa, Estonia i zakończenie w Moskwie)

 

Pewnie ciekawi Was dlaczego o tym wspominam, ano dlatego, że zrobiono z Nami mały wywiad i nakręcono film, który znajdzie się na poniższej stronie internetowej.

 

www.nova-moto.fr

 

Pozdro. dla Wszytkich

 

Natraps

 

Jak wstawiłeś fotke na forum, pytam bo man fajną jak stoimy we czterech na skarpie a w tle Bug płynie ale ni hu.a nie moge tego wstawić próbowałem kopiuj wklej i przeciągnąć i nic z tego.

 

PS

Podajcie e-maile to może wymienimy się fotkami bo każdy z nas robił, co Wy na taką propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym zapomniał :-)

 

Dla nie wtajemniczonych. Podczas niedzielnego wypadu spotkaliśmy grópę francuskich motocyklistów którzy wybrali się w trasę (Niemcy,Polska, Litwa, Łotwa, Estonia i zakończenie w Moskwie)

 

Pewnie ciekawi Was dlaczego o tym wspominam, ano dlatego, że zrobiono z Nami mały wywiad i nakręcono film, który znajdzie się na poniższej stronie internetowej.

 

www.nova-moto.fr

 

Pozdro. dla Wszytkich

 

Natraps

 

Jak wstawiłeś fotke na forum, pytam bo man fajną jak stoimy we czterech na skarpie a w tle Bug płynie ale ni hu.a nie moge tego wstawić próbowałem kopiuj wklej i przeciągnąć i nic z tego.

 

PS

Podajcie e-maile to może wymienimy się fotkami bo każdy z nas robił, co Wy na taką propozycje.

Szybki w ,, Dodaj odpowiedż " na dole po prawo masz ,,Więcej opcji" a póżniej na dole po lewo jest ,,Wybierz plik" i następnie ,,Załącz ten plik" i to tyle.

Mój mail: [email protected] , podaj twojego to Ci prześle bo też mam kilka fotek.

P.S. Ja na cargo odpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...