Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zmarzłem jak zły :D znowu będę chory.. ale warto bylo. pozdro

 

whisky i do łóżka :)

Troche polataliśmy wyszło ponad 100km, M1-> Zegrze -> Nowy Most -> Łomianki -> Stare Miasto ->Cargo -> DOM :)

Na starym mieście poznaliśmy nowe osoby, pogoda do 19 była spoko potem zaczeło się robić zimno.

 

Mi pod domem na skrzyżowaniu coś się z manetką gazu porąbało bo nie chciała wrócić a żeby dać gazu to również jakoś dużo trzeba było odkręcać.

Wiec trzeba pogrzebać i przy kierunku i przy manetce - zadanie do końca tygodnia bo na Bemowo musi być sprawne

 

A tu foteczka mojego bandyty z dziś :)

 

bbbbbj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale wam dobrze ja wróciłem od rodziny chciałem maszynę rozgrzać i coś mi z rozrusznikiem się porobiło z ledwością odpalił . Kręci tylko tak jakby przepuszczał muszę jutro do mechaniora uderzyć bo i jakiś wyciek z silnika się pojawił prawdą jest że stare to dobre wino i skrzypce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sygnet dzieki za dzisiejszego smsa z info, nic nie odpisywałem bo chyba byłem jeszcze "wczorajszy" dopiero teraz wrócił mi apetyt :) Nie wiem jak u Was ale u mnie święta wyszły troche za bardzo procentowo :) trzymam kciuki na pogode na 15.04.2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale wam dobrze ja wróciłem od rodziny chciałem maszynę rozgrzać i coś mi z rozrusznikiem się porobiło z ledwością odpalił . Kręci tylko tak jakby przepuszczał muszę jutro do mechaniora uderzyć bo i jakiś wyciek z silnika się pojawił prawdą jest że stare to dobre wino i skrzypce

 

nie przejmuj się u mnie rzęzi ile może ale lata a to jest puki co najważniejsze :biggrin:

 

zmarzłem jak zły :D znowu będę chory.. ale warto bylo. pozdro

 

no co prawda ja dziś krótko śmigałem ale jak wracaliśmy z cargo to na toruńskiej najbardziej doskwierał mi ten wypizdów, w zasadzie miałem wrażenie że im bliżej marek tym chłodniej :dry:

 

Haha , a jutro ma być ciepełko :P jak ktoś będzie latał dajcie znać .

PS. Czy ktoś na jutro planuje latanie?? jeśli nie to może by powtórzyć spotkanie zapoznawcze?? :)

 

jutro pracuję do 16 więc jak nic nie stanie na przeszkodzie to będe w gotowości koło 18 ale jak by co to sesemesowo potwierdzę

 

Sygnet narzeka na kierunkowskaz... ale ja wiem że miał go naprawić od listopada :icon_razz:

a tak swoją drogą to wy qrna troche słońca dziś mieliście bo jak ja dołączyłem to już żarówę wyłączali i robiło się chłodno jak na starówkę doleciałem

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale wam dobrze ja wróciłem od rodziny chciałem maszynę rozgrzać i coś mi z rozrusznikiem się porobiło z ledwością odpalił . Kręci tylko tak jakby przepuszczał muszę jutro do mechaniora uderzyć bo i jakiś wyciek z silnika się pojawił prawdą jest że stare to dobre wino i skrzypce

Zbuntował się, widocznie przez to że nie wyprowadzałeś na spacer

Działaj, naprawiaj i latamy :)

 

 

jutro pracuję do 16 więc jak nic nie stanie na przeszkodzie to będe w gotowości koło 18 ale jak by co to sesemesowo potwierdzę

 

Sygnet narzeka na kierunkowskaz... ale ja wiem że miał go naprawić od listopada :icon_razz:

a tak swoją drogą to wy qrna troche słońca dziś mieliście bo jak ja dołączyłem to już żarówę wyłączali i robiło się chłodno jak na starówkę doleciałem

 

Adam, może bym podjechał pożyczyć od ciebie przedłużacz ;) nowe kierunki dojdą na czwartek, wiec w Piątek lutowanko bym zrobił sobie w garażu

 

A ja do środy na urlopie, w czwartek do pracy i spotkania w Łodzi :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrusznik kręci tylko nie łapie a wyje przepuszcza pstrykanie nie, raczej jakby szczotki były wytarte

 

w samochodzie to bym powiedział że bendiks nie działa a tu lepiej sprawdzić długość szczotek

 

Zbuntował się, widocznie przez to że nie wyprowadzałeś na spacer

Działaj, naprawiaj i latamy :)

 

 

 

Adam, może bym podjechał pożyczyć od ciebie przedłużacz ;) nowe kierunki dojdą na czwartek, wiec w Piątek lutowanko bym zrobił sobie w garażu

 

A ja do środy na urlopie, w czwartek do pracy i spotkania w Łodzi :angry:

 

Nie widze problemu, wpadaj ja o 16 kończę arbajtówę wiec powinienem już być pod tel :biggrin: moje kierunki już dziś dotrą, o ile juą ich nie ma w domu :wink:

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...