Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W razie czego, mieszkamy blisko :) ja sie lubie grzebać w smarach, śrubkach itp tymbardziej ze ty masz nakeda?? to wszytsko na wieszchu ja musze zdejmowac plastiki itp ... MASAKRA:)

 

Wszystko ma swoje plusy i minusy, ja powyżej 200km/h zaczynam sie modlic (wiatr biore na klate) a Ty masz się za czy schować :-) chociaż przy naprawach faktycznie masz sporo dodatkowej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pewnie fajnie od dołu się zbiera:) bo to tysiączek :)

ale pewnie fajnie od dołu się zbiera:) bo to tysiączek :)

 

No ja nie narzekam moto zbiera sie świetnie, aczkolwiek ktoś moźe zadać pytanie (w porownaniu z czym) więc uprzedze fakt (w porównaniu z MZ ką) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha :) fajnie fajnie ale czemu akurat kawa a nie suzuki czy honda...??

 

juhu nasz temat jest GORĄCY xD

 

Akurat Zecior zawsze mi się podobał począwszy od modelu 2003-07 początkowo polowałem na takiego ale skonczyło sie na modelu 2007-10.

A wracając do Twojego pytania oprócz tego że motocykl zawsze mi się podobał to jest to maszyna żadko spotykana na drogach mało popularna no i przewertowałem chyba cały net i nie znalazłem ani jednego słowa negatywnego ma temat tej maszyny wśród osób które na nim jeżdżą. Wiem że ogólnie o kawie jako marce są mało przychylne opinie ale na temat zeta nic nie znalazlem. A może nie chciałem znaleść :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo właśnie na temat kawasaki czytałem nie zbyt dobre opinie , więc chciałem się dowiedzieć u źródła :) no i byle tak dalej aby się nie psuł :) Ja właśnie szukam schematu instalacji do swojej suki bo chce założyć takie obejście które odłącza stacyjkę i kable do niej idące :) tak aby zminimalizować prawdopodobieństwo kradzieży , będzie taki przycisk który jak będzie wciśnięty będzie odłączony cały obwód :) tyle się naczytałem o tych kradzieżach ze zamontuje wszystko co możliwe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne jak nic sie nie dzieje nie ma klimatu XD ja ostatnio nad swoja gsxr sleczalem bo rozebrałem cała poniewaz zmienialem plastiki i gosc od ktorego ja kupilem przerabial lampe , a dokladniej zawiasy ktore mocuje sie do stelaża i za nic nie chciała sie zejsc z czaszą ja glupi zamiast sprawdzic jak ma wyglada ta lampa główkowałem się cały dzień aż w końcu przyszedł kumpel który w 5 minut za uwarzył to ze lampa jest kombinowana ... :) a wczesniej bylo wszytsko idealnie spasowane ... musiałbyc tak kombinowany ze szok... Teraz jest jak najbardziej okej :)życzę szybkiego uporania się z problemem

 

lece szkoła czeka LWG

 

Zwalczyłem awarie :biggrin:

 

a wszystko przez zwarcie w kostce kolo stacyjki - aż się lekko przytopila.... trzeba teraz jeden PIN wyciągnąć i połaczyć po za kostką

No to jeszcze został tylko licznik który pokazuje emeryckie prędkości :banghead:

 

31032012174.jpg

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...