Skocz do zawartości

kontrola policji nagranie z przodu


pioklo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jadac przed zakretem 90 stopni minela mnie policja jadaca z naprzeciwka nastepnie po okolo 3-4 kilometrach zostalem przez nia zatrzymany .Pokazano mi nagranie w ktorm widac motocykl i predkosc.Radiowoz byl wyposazony w miernik predkosci

potrafiacy mierzyc predkosc samochodow nadjezdzajacych z przeciwka.przed samym zakretem wyszlo im ,ze jechalem 94km co wedlug mnie bylo za duzo mialem jakies 80 max.Mandatu nie przyjalem ide na przesluchanie.

 

Maja nagranie "jakiegos" motocykla 3 sekundy nie widac zbytnio marki ani kierowcy czy moga cos w tej sytuacji udowodnic ?

 

Przeszukalem forum ale tematow jest duzo o fotoradarach i zdjeciach z przodu a tutaj jest nagranie video

 

pozdr

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jadac przed zakretem 90 stopni minela mnie policja jadaca z naprzeciwka nastepnie po okolo 3-4 kilometrach zostalem przez nia zatrzymany .Pokazano mi nagranie w ktorm widac motocykl i predkosc.Radiowoz byl wyposazony w miernik predkosci

potrafiacy mierzyc predkosc samochodow nadjezdzajacych z przeciwka.przed samym zakretem wyszlo im ,ze jechalem 94km co wedlug mnie bylo za duzo mialem jakies 80 max.Mandatu nie przyjalem ide na przesluchanie.

 

Maja nagranie "jakiegos" motocykla 3 sekundy nie widac zbytnio marki ani kierowcy czy moga cos w tej sytuacji udowodnic ?

 

Przeszukalem forum ale tematow jest duzo o fotoradarach i zdjeciach z przodu a tutaj jest nagranie video

 

pozdr

Piotr

 

Witam.

Można by powiedzieć nie ma rejestracji/twarzy nie ma tematu... tym się możesz bronić. Ale nie zapominaj że żyjemy w Polsce:) a tutaj wszystko jest możliwe;)

Masz jakieś "znaki szczególne" na swoim moto bądź ubranku?

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl czarny,kombinezon caly czarny bez znakow szczegolnych,

kask czarny z przezroczysta szybko ale z czarnymi okularami .

Policjant porobil sobie zdjecia motocykla w czasie kontroli.

 

 

 

pozdrawiam

Piotr

 

Może być problem. Znowu powtórzę - jak trafisz na upierdliwca to nie ma na niego mocnych. Wiesz jak to jest urażona duma, niespełnione ambicje itd itd...

Po pierwsze pytaj o dokładność pomiaru urządzenia (jaką mają granice błędu) a po drugie każdy mógł mieć "taki" motocykl i "taki" kombinezon...

 

tak dla rozluźnienia zawsze mogłeś zrobić tak:

:icon_mrgreen:

 

Jak możesz napisz mi jak ta sprawa została rozwiązana.

Życzę powodzenia!

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe bo jeżeli nie ma znaków szczególnych to raczej nic nie będzie.

Jeżeli to była alfa to ona nagrywa też z tylu a tam mogła być nagrana już rejestracja...

Ja natomiast miałem zdziwko jak mijałem alfe z prędkością 140/150 i mnie nawet nie próbowali zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na motocyklu nie masz nic charakterystycznego a oni zawracali za zakrętem, tak że nie widać ciągłości że cały czas Ciebie nagrywali, to raczej nie udowodnią Ci jednoznacznie że zatrzymali odpowiedniego motocyklistę. Czarnych motocykli jest cała masa. Mógł to być ktoś inny równie dobrze. Wyprzedził Cię, a oni zamiast niego zatrzymali Ciebie. No chyba, że po tym jak Cię minęli, przełączyli na nagrywanie "od tyłu" i złapali Twoją tablicę. To już lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...