Skocz do zawartości

Owiewka


art
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym tego nie montowal w eci. Wydaje mi sie nieco kiczowate. Ciekawe jak te reflektrory swieca hmm. pewnie niezle daja po oczach.. co mnie osobiscie doprowadza do szalu. Najgorsze to mijanie sie z takim swiecacym w oczy pojazdem nocą... .

 

Jesli chcesz ladna owiewke która wygląda jak owiewka do motocykla a nie jak kawalek plastiku do niewiadomo czego to postaraj sie o taka owiewke jak ma Ukasz w XBR. troszke drozsza cos kolo 250-300 zeta ale za to spelnia to jakies normy i wyglada tez chyba o wiele ladniej - na allegro jakis czas temu widzialem takie Ukaszowe owieweczki.

 

ps. te reflektorki przypominaja mi takie male sufitowe halogeny montowane w regipsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do bani takie cos wstawiać do MZ profanacja no ale jak chcesz to mam fotke oto ona a moja MZ 250 mam owiewke tigera taka z kierunkami zbudowanymi nawet jest ładna itp łatwa w montazu tylko ma jedna mała wadę ze pod wpływem MZetowskiego drgania cała sie trzęsie nawet jak jest b szytwno przykręcona ale poza tym pięknie od wody chroni i moto jest wieksze jakby jeje wnet zapodam zdjecia mej machiny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ta Kabana O Wiele lepsza........Ale i tAK bym nie chcial!!! A jak bym mial zakladac w długą trase np. to bym zalorzyl slynego TIGERA!!! Przynajmniej Jest W miare duzy i chroni przed wiatrem!! :twisted:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Tigera z kierunkami wbudowanymi juz zdjęcia wnet zapodam ale narazie sie robią jeszcze :) moja jest czarna i nie taka zła tylko wydaje mi sie ze Tigery sa dość miekkie no ale z kolei dośc tanie bo koło 70 zł kosztowała a nie 300 i tez niezle chroni bo latam czesto ponad 110 na godz moja eta i faktycznie pomaga niezle na trasie i przed deszczem chroni dobrze i łatwo ja zdemontować jak jezdze po okolicy tylko i sie nie wybieram gdzies na trase długą polecam bo sie sprawdza niezle ten Tiger montaz dość prosty i mocny ma takze GUT :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...