Skocz do zawartości

Klx 650 łomot w silniku Film


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie iwem czy juz jestem przewrazliwiony ale slysze w moim silniku gluchy stuk.jak by moze ksoz sprzeglowy?no nie wiem albo ten typ tak ma.bylem u koleskzi mechanika dobrego zawodowego i mowi ze chodzi normalnie film nagrany w garazu wiec troche sie niesie no ale jak myslicie?

 

http://www.youtube.com/watch?v=8gIi5Xj6lbA

 

ogolnie moto pali od strzala i idzie pieknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie one sa pod magnetem czy od strony sprzegla?

 

http://www.youtube.com/watch?v=F2tdj5Xd8Pg

 

daje 2gi film na dworze.nie jest to takie walenie jak oddaje to parat ale no cos tam tlucze glucho..nie metalicznie sam juz nie wiem;/

 

mozeo ne tak maja.moto ma 26 kola najechane i jest w super stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak chodzi ogolnie o gluchy stuk.moze i tak ma chodzic bo wkoncu duzy tlok i cos slychac byc musi.natknelem sie jednak na temat na fm o tym ze to moze walic automatyczny dekompresator kacr na walku wydechowym.jutro sciagne dekiel jezeli bedzie on ok i lanuch balansujacy tez to jezdze. stuk jest gluchy i nie nasila sie raczej z obrotami nawet cichnie najgorzej na wolnych..nie jest metaliczny sam juz nie wiem...moto ma 25 kola najechane i raczej to przebieg autentyczny...czekam na odpowiedz nitomena i jeden z modow tez to przerabial ale cos ich nie ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

W nagraniu to chyba nic nie słychać, ale... Jeśli już coś wychwyciłeś, to zbadaj, czy te odgłosy nie dochodzą spod pokrywy zaworów. Być może to słychać dekompresator, który jest znany z tego że nity które go trzymają się z czasem wyrabiają. Lepiej to sprawdzić wcześniej, wystarczy zrzucić pokrywę. Sprawdź też w jakim stanie jest sprężyna na dekompresatorze. Jak się to zaniedba to czasem robią się fajne dziury w głowicy albo pokrywie zaworów ;)

Pozdrawiam

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez wychodzi ze pracuje normalnie , zdaje sie ze nie ma tam lancuszka walkow wyrownowazajacych tylko masz 1 walek na zebatce. Najlepiej sprawdzic rozrzad ( masz 2 lancuszki) i oblukac nieszczesny dekompresator.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...