Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wpadam na bank, wcześniej pewnie podjadę na mototarg na słuzewcu takze będzie co robić. Chetnie bym pozwiedzał okolice piaseczna bo rzadko tam bywam. Siedzenie na przysłowiowej... nie rajcuje mnei za bardzo to moze po tym zbiegowisku by gdzieś polecieć. Ktoś się pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Odwiedziłem już 2x więc polecam - nowy Kebab Bar przyjazny dla motocyklistów: STAR KEBAB & Grill House, w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Pułaskiego 117 (przy drodze z Konstancina na Piaseczno, budynek dawnych delikatesów, obecnie wspóldzielony z Groszkiem), duże okna na duży płaski parking z kostki brukowej, można posiedzieć obok motocykla, wypić, wypalić, pogadać, smacznie i tanio (kebaby od 10 zeta za dużą klasyczną bułę i od 17 za obiadowy klasyk na ceramicznym talerzu z metalowymi sztućcami), miła obsługa, fajna atmosfera. Dopiero otwarli więc mała herbata turecka z samowaru jest gratis dla każdego gościa. W porównaniu z innymi kebabami w mieście wybijają się oprawą i kuchnią i mam nadzieję że się utrzymają, bo fajnych miejsc gdzie można tanio i smacznie zjeść z kumplami obok motocykli w tym rejonie brakuje...

 

PS. to nie jest reklama i nie mam z nimi nic wspólnego, polecam tylko jako smakosz kebabów :).

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ktoś na moto z okolic Piaseczna chętny na przejażdżkę w sobotni lub niedzielny dzionek?

Prędkość kontemplacyjna bez ciśnienia (+/-kodeks) - jak ktoś tak lubi to zapraszam :).

W programie podziwianie okolicy w czasie przyjemnego turlania w kierunku dowolnym :). Zaperdzielanie nie wchodzi w grę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...