Skocz do zawartości

YZF 250 czy WR 450


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Mam pytanko. Co lepiej wybrać Yamaszkę WR450 czy YZF 250. Bardzo lubię agresywną jazdę trochę się znam na motorach bo śmigam na nich od 4 roku życia ale teraz mam wątpliwości. Mieszkam w zakopanym więc potrzebuje dobrej maszyny. Co prawda miałem juz yz 450 i 250 ale sprzedałem i mam trochę kasy na nówki więc co lepsze.

Z góry dzięki za odpowiedzi

Edytowane przez Muffin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Mam pytanko. Co lepiej wybrać Yamaszkę WR450 czy YZF 250. Bardzo lubię agresywną jazdę trochę się znam na motorach bo śmigam na nich od 4 roku życia ale teraz mam wątpliwości. Mieszkam w zakopanym więc potrzebuje dobrej maszyny. Co prawda miałem juz yz 450 i 250 ale sprzedałem i mam trochę kasy na nówki więc co lepsze.

Z góry dzięki za odpowiedzi

 

 

Jak Zakopane to mniemam że tylko w grę wchodzi jazda enduro prawda? jak tak to WR450F polecam z rozrusznikiem , jak na tor to yz250f.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Mam pytanko. Co lepiej wybrać Yamaszkę WR450 czy YZF 250. Bardzo lubię agresywną jazdę trochę się znam na motorach bo śmigam na nich od 4 roku życia ale teraz mam wątpliwości. Mieszkam w zakopanym więc potrzebuje dobrej maszyny. Co prawda miałem juz yz 450 i 250 ale sprzedałem i mam trochę kasy na nówki więc co lepsze.

Z góry dzięki za odpowiedzi

 

Troche dziwne pytanie skoro jeździłeś obiema pojemnościami, więc powinieneś mieć rozeznanie która pojemność bardziej pasuje do terenu w jakim jeździsz. Ogólnie to jak pisze Sibirbia, do endurzenia będzie lepsza wr 450 zwłaszcza w górach, na torze za to yz250f będzie trafniejsza . Podaj więcej szczegółów na temat gdzie będziesz użytkował sprzęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpwiedzi:)

Chodzi mi o to że np w 450 jakoś się gubiłem zamocna trochę, a 250 spoko. Tylko nie wiem bo znowu wr 450 jest słabsza niż yz-ta 450 ma porównywalną moc podejrzewam do 250f yz-ty. Więc nie wiem co wziąć. Teren jest tutaj dosyś ostry dużo kamieni korzeni i w dodatku bardzo mulasto chociaż po kamieniach nauczyłem się już śmigać dosyć szybko. Tylko niechciał bym motora zamęczyć no bo yz nie jest w jakis ostrzejszy teren. Myslałem tez o trialu ale jak od kolegi spróbowałem to zrezygnowałem. A słyszałem że wr-ka to dosyć wyczynowe i żwawe enduro.

Dzieki za odowiedzi i proszę o więcej.

 

PS: Sorki za ortografie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpwiedzi:)

Chodzi mi o to że np w 450 jakoś się gubiłem zamocna trochę, a 250 spoko. Tylko nie wiem bo znowu wr 450 jest słabsza niż yz-ta 450 ma porównywalną moc podejrzewam do 250f yz-ty. Więc nie wiem co wziąć. Teren jest tutaj dosyś ostry dużo kamieni korzeni i w dodatku bardzo mulasto chociaż po kamieniach nauczyłem się już śmigać dosyć szybko. Tylko niechciał bym motora zamęczyć no bo yz nie jest w jakis ostrzejszy teren. Myslałem tez o trialu ale jak od kolegi spróbowałem to zrezygnowałem. A słyszałem że wr-ka to dosyć wyczynowe i żwawe enduro.

Dzieki za odowiedzi i proszę o więcej.

 

PS: Sorki za ortografie

 

 

jak w teren to tylko wr450f z rozrusznikiem jak weźmiesz yzf to będziesz skakać po motorze mówiąc ku*wa mogłem wziąć wrf'ke z magicznym guzikiem. wrfka ma moc i na pewno ci jej nie zabraknie.

Edytowane przez Sybirbia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CI za odpowiedz.

No właśnie niewiem;// Poprostu bardzo jestem przekonany do yz i może dlatego.Bo jak miałęm ta swoją była spoko a bananek kiedyś mi powiedział że teraz ta z 2011 wyjdzie dużo lepsza bo na wtrysku będzie i mnie kusi. NIewiem czy niezrobię tak jak poprzednio, że kupie obydwa i lepszy se zostawię. Ale jeszcze pytanko jak u wr ogólnie tak ze zrywnością?

 

Dzieki za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CI za odpowiedz.

No właśnie niewiem;// Poprostu bardzo jestem przekonany do yz i może dlatego.Bo jak miałęm ta swoją była spoko a bananek kiedyś mi powiedział że teraz ta z 2011 wyjdzie dużo lepsza bo na wtrysku będzie i mnie kusi. NIewiem czy niezrobię tak jak poprzednio, że kupie obydwa i lepszy se zostawię. Ale jeszcze pytanko jak u wr ogólnie tak ze zrywnością?

 

Dzieki za odpowiedzi:)

 

no wiesz to 450-tka więc ma duży moment obrotowy , akurat sam przymierzam się do wr450f z rozrusznikiem bo jeździłem na niej troche i na ktm exc 520 i stwierdzam że na yamaszce dobrze mi się jeździło i chyba właśnie ją wybiorę jako następny motocykl bo jeżdżę tylko enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CI za odpowiedz.

No właśnie niewiem;// Poprostu bardzo jestem przekonany do yz i może dlatego.Bo jak miałęm ta swoją była spoko a bananek kiedyś mi powiedział że teraz ta z 2011 wyjdzie dużo lepsza bo na wtrysku będzie i mnie kusi. NIewiem czy niezrobię tak jak poprzednio, że kupie obydwa i lepszy se zostawię. Ale jeszcze pytanko jak u wr ogólnie tak ze zrywnością?

 

Dzieki za odpowiedzi:)

 

No wiec naprostuje, takie były wiesci na początki roku, nawet fabryczny zespoł testowal 250 z wtryskiem, lecz niestety na 2012 nie bedzie go jeszcze, za to będzie wiekszy gaznik , taki jak w 450 był montowany. Bierz WR, w yz250f poprostu będzie Ci ciagle czegos brakować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup 10 w końcu tata płaci, zawsze lepiej wybrać z 10 niż z 2

 

 

haha masz racje , A ty Muffin bierz 450 - tke i już , w teren najlepsze wyjście , mój bratanek na ktm exc 125 śmiga i daje rade na podjazdach i przeprawach enduro to 450 na pewno ci mocy nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, nie wiem czemu się czepiacie tego rozrusznika, sam śmigam na wr426f bez rozrusznika i wcale mnie to nie przeszkadza. Tylko 4-ro suwa trzeba umieć kopnąć i tyle. A jak masz zamiar śmigać po różnym terenie to bierz wr. Yz-a do latania super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...