Skocz do zawartości

Bajkał 2012


Bobesz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

w sprawach wizowych umowilem sie na poniedzialek. A co do trasy to rozmawialem z kolegami, ktorzy jezdza na Ukraine i mowia, ze w tamta strone na granicy nie ma problemu. Do Charkowa jest ponad 1200 km wiec mozna by tam pojechac przez Ukraine a powrot przez Lotwe.

 

Znalazlem tez fajne linki o Mongolii

 

http://www.hondavaradero.pl/Mongolia/cel.htm

http://www.koniecswiata.net/azja/mongolia/encyklopedia/informacje-praktyczne/

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze jazdy mam za sobą. Wykręciłem około 500km.

Ja odpalam sprzet w sobote :)

A z ta wiza rosyjska nie jest tak zle, 30 dni pobytu na terenie Rosji dwa przekroczenia granicy i czas w Mongolii sie nie liczy.

Rozpisalem sobie wstepny kalendarz i bez problemu powinnismy sie wyrobic, nawet z opalankiem na pustyni Gobi.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janowa Góra nieaktualna z powodu braku miejsc. Myślę, że spotkamy się we Wrocławiu w sobotę, w godzinach przedpołudniowych w jakimś Mc Donaldzie, odpalimy komputer i poszukamy czegoś na miejscu. Chyba, że macie jakieś inne propozycje.

 

Z ostatniej chwili. Grupa Rzepińsko-Poznańska spotyka się 24 o godz.10 w Mc Donaldzie w Lesznie. Następne miejsce odpoczynku i ewentualnego spotkania to Mc Donald Wrocław-Bielany ul. Czekoladowa 7 ( skrzyżowanie A4 i A8), godz. 11.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janowa Góra nieaktualna z powodu braku miejsc. Myślę, że spotkamy się we Wrocławiu w sobotę, w godzinach przedpołudniowych w jakimś Mc Donaldzie, odpalimy komputer i poszukamy czegoś na miejscu. Chyba, że macie jakieś inne propozycje.

 

Z ostatniej chwili. Grupa Rzepińsko-Poznańska spotyka się 24 o godz.10 w Mc Donaldzie w Lesznie. Następne miejsce odpoczynku i ewentualnego spotkania to Mc Donald Wrocław-Bielany ul. Czekoladowa 7 ( skrzyżowanie A4 i A8), godz. 11.30

 

To ja dobije do Wroclawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...