Skocz do zawartości

Wirtualny Opiekun dla psiaka


Bartek_N
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbę koleżanki podaję link do profilu Wirtualnego Schroniska

 

https://www.facebook...ko.Dla.Zwierzat

 

Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób, które chciałyby mieć psa, ale nie mogą go mieć z różnych powodów. Informacje, jak zostać wirtualnym opiekunem, można znaleźć na ostatnim zdjęciu w albumie z psami do adopcji na dzień 15 lipca.

flesje.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieluńskie schronisko oferowało kiedys taki patent , nie wiem czy jeszcze mozna się na to załapać . Były 2 lub 3 stopnie , w zalezności od kasy mozna było konkretnego kundla odpowiednio obdarzyć czasem i/lub frykasami , jakies dodatkowe spacery poza obóz itp. Taki wolontariusz który jescze za to płaci ze może tam sie poszwędać :bigrazz:

Ale pomysł fajny , zwłaszcza dla internetowych maniaków potrzebujących pieczęci pod paktem z rzeczywistością .

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fejsbuk odstrasza,przynajmniej mnie ... mam tam z 3 fikcyjne konta i patrze czasem co tam ludziska wypisuja ,ale jakos zaufania do tego nie mam :P

 

hosting domena i nawet to by bylo dobre i wiarygodne,a skad ktos ma wiedziec ktore to ostatnie zdjecie i na czym to polega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst z ostatniego zdjęcia a więc zasady wirtualnej adopcji:

 

Zapraszam do adopcji wirtualnej psiaków ze Schroniska dla Zwierza we Wrześni.

 

Jeśli kochasz zwierzęta a nie możesz ich mieć w domu/mieszkaniu to wirtualna adopcja jest dla Ciebie idealna.

 

Jak zostać wirtualnym opiekun?

To bardzo proste.

Wybierasz pieska z albumu

Piszesz do mnie, że chcesz zostać jego opiekunem

Co miesiąc wpłacasz na jego konto określoną kwotę pieniędzy

Pod zdjęciem będzie widniała informacja, że to Ty jesteś wirtualnym opiekunem :)

 

[email protected]

Moja fotografia...

 

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod jakim , zdjeciem , ktorym ... i gdzie te zdjecia i na czym na fb ??

 

jak nie myslicie to ja na to nie poradze ale malo kto wplaci na jakies zdjecie ktorgo nie widac lub nie wiadomo o co chodzi, bo wy to tak robicie ... na odpier-ol.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howar , za głupi i zbyt skąpy z głupoty jestes , aby dojść do tego że kasa tak czy inaczej trafi na konto schroniska (podane na stronie schroniska - a to jest organizacja pozytku publicznego której legalność mozna w prosty sosób skontrolować , nawet na odległość).Pozatym - nie sadzisz że w dobie rządzącego tefałenu taki przekręt momentalnie zostałby zdemaskowany przez jakiegoś dziennikarzyne głodnego sensacyjki ? Mniejsze gówienka wychodza momentalnie , a co dopiero wałek bazujący na filantropii.

Zresztą , w rzeciwieństwie do fejsbuka , fotek i innych chu*i-muji , na tą randke nie idziesz sie bzykać . Więc mozesz wstepnie obejrzeć na co płacisz . I o to chodzi. Nikt ci nie zabrania ogladac obiektu sponsorowanego.

Wpisz se w gogle filantropia i poczytaj , moze cie oswieci.

 

Ps.

Mam taka specyficzną grupę klientów w firmie , zachowuja się podczas zakupów jak by brali udział w spisku miedzynarodowym. Lubie ich - nigdy nie staną się konkurencją dla mnie.

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...