Skocz do zawartości

Zostało dwa tygodnie - 14.08.2011 Zapraszamy!!!


mick63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mówią "Na każdego kiedyś przyjdzie pora" to też z calą pewnością mogę potwierdzić prawdziwość tego stwierdzenia ponieważ i na mnie w końcu ta pora przyszła.

 

Z tego względu chciałbym wraz z moją przyszłą żoną Agnieszką serdecznie zaprosić wszystkich forumowiczów jak i forumowiczki do wzięcia udziału w tej ważnej i pięknej dla nas chwili.

 

Ślub odbędzie się w miejscowości Niedźwiada 14 sierpnia (niedziela) o godzinie 16.

 

Jeżeli pogoda dopisze, a innego wariantu nie zakładam planuję jechać do ślubu motkiem.

 

Ze swojego domu do Agi zamierzam wyjechać przed 15. Adres do mnie to Tarło Kolonia 63A (z Lubartowa trzeba jechać trasą 815 w kierunku na Parczew, następnie na skrzyzowaniu przy którym znajduje się stacja paliw Petrochemia Płock skęcić w prawo-trasa 821 na Ostrów Lubelski. Jadąc cały czas z pierwszeństwem po drodze będzie moje miasto :icon_biggrin: )

 

Ślub odbędzie się, jak już wspomniałem w Niedźwiadzie (taka mała miejscowość przy trasie 815 na Parczew. Za lasem będzie drogowskaz w prawo "Niedźwiada 1", potem w oddali widać już kościół).

 

Impreza weselna odbędzie się w domu weselnym "Zajazd Wincentów" pod Lubartowem, jakieś 15 km od kościoła ale tam to pojedziemy już razem :crossy: .

 

Wszystkich kolegów i koleżanki motocyklistów serdecznie zapraszamy do mnie na 14.30 lub pod kościół ok 16.30 (myslę że ksiądz nie będzie zbyt długo przeciągał :icon_rolleyes: ) Jeżeli dysponujecie odrobiną wolnego czasu oraz chęcią zrobienia małej, lub DUŻEJ traski to PRZYBYWAJCIE!!!

 

P.S. Jak tradycja i obyczaj każe każdy motocyklista po paradzie weselnej wyposażony zostanie w zapas płynów, do spożycia po powrocie do domu :flesje:

 

 

Za przybycie wszystkim z góry wielkie dzięki!!!

 

mapaolj.jpg Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

z góry dzięki wszystkim którzy jutro się wybierają.

 

P.S. Jeżeli ktoś ma ochotę na palenie kapcia to proszę nie robić "zadymy" na nowej kostce brukowej przed lokalem, na pewno jest bardzo droga a póki co to wole nie wiedzieć ile kosztuje :icon_mrgreen:

 

Do jutra, cześc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parada może i skromna ale za to poczęstunek zacny!! MICK wielkie dzięki bracie i jeszcze raz wszystkiego dobrego na nowiej drodze życia!

 

Jak to skromna! :icon_mrgreen: Bylo wszystko to, czego na paradzie slubnej zabraknac nie moze... no moze oprocz palenia gumy, ale kostka rzeczywiscie kosmicznie droga :icon_razz:

 

Towarzyszyc Ci w tym dniu, to byla przyjemnosc. Dzieki Mick! Oby Agnieszce i Tobie pozytywnie sie wiodlo! :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...