Skocz do zawartości

on the road... ]:->


skowyrna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek 25.07 odebrałam dokument dający mi uprawnienia do kierowania motocyklem, zakupiłam maszynę.

Wyjeżdziłam już ze 20l beny.

Świetnie się czuję mając pod sobą moją Virażkę 535.

 

Wczoraj wieczorem, gdy w końcu wróciłam do domu, zaczęłam się zastanawiać "czemu mnie tak, ku^wa, bolą policzki?!"... Może skorupka za ciasna, może mnie przewiało... NIE! Mnie się po prostu tak strasznie mordka cieszy! I chyba o to chodzi. ; )

 

Pozdrawiam wszystkich zakochanych w jednośladach, do zobaczenia na drodze!

Hate is easy. Love takes courage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.Fajną maszynę kupiłaś.Życzę wieelu kilometrów przejechanych z równą radością co w ten pierwszy dzień. :rolleyes: :crossy:

Ps.te bolące policzki to może nie od samego szczęścia ale na skutek tego w jakie wibracje wpadała twoja maszyna pędząc z zawrotną i brawurową szybkością...Dobrze że przynajmniej usta miałaś zamknięte bo by ci komary zęby wybiły :icon_mrgreen: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.Fajną maszynę kupiłaś.Życzę wieelu kilometrów przejechanych z równą radością co w ten pierwszy dzień. :rolleyes: :crossy:

Ps.te bolące policzki to może nie od samego szczęścia ale na skutek tego w jakie wibracje wpadała twoja maszyna pędząc z zawrotną i brawurową szybkością...Dobrze że przynajmniej usta miałaś zamknięte bo by ci komary zęby wybiły :icon_mrgreen: :icon_razz:

mierzę siły na zamiary, więc z prędkością na razie nie przeginam. ; )

Hate is easy. Love takes courage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...