Skocz do zawartości

DR 350 nie odpala


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie posiadam jak w temacie Suzuki DR 350 90'. Problemem jest, że teraz nie chce mi zapalić, co prawda niedawno go nabyłem i nie opanowałem może dobrze techniki odpalania go poprzez, to że ma ten dekompresator i ogólnie, zazwyczaj odpalał mi jak ustawiłem kopkę w najwyższym punkcie. Zrobiłem nim dosłownie dwa wypady, gdzie co prawda go nie żałowałem ale chodził ładnie. Ostatnio po czyszczeniu gaźnika pierwsze odpalenie, ciężko ale wiadomo nie było paliwa w gaźniku, potem jak zapalił to zapalał mi za pierwszym razem(zaznaczam że było to tego samego dnia i gdy jeździłem po osiedlu) zostawiłem go. Przyszedłem na drugi dzień i już nie chce mi odpalić, wszystko jest, paliwo dostaje, iskra jest, kompresja niby też bo bez dekompresatora można ustać na kopniak, a moto nie chce ożyć. Pomóżcie Panowie bo już nie mam sił na niego ;) ;) ;) Z góry dzięki.

 

P.S gdyby ten temat jaki zapoczątkowałem nie był we właściwym miejscu proszę admina o przeniesienie i poinformowanie mnie o tym, przepraszam gdyby tak faktycznie było, ale to mój pierwszy temat na tym forum. (Zazwyczaj znajdowałem przyczyny dla których motory mi nie działały :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_biggrin:

Odpalając moto na chwilę prawdopodobnie ubileś świece , częściowym ratunkiem jest jej wygrzanie w wysokiej temperaturze (400'C) . Jezeli po wygrzaniu swiecy moto nadal nie odpali , pozostaje ci szukac dalej.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw inna swiece w sumie to wykręc stara kopnij 10 razy bez świecy jesli się zalał to paliwo wyleci potem wkręć inna swiece kopnij jak nie zapali a świeca sucha wlej odrobine paliwa "kapsel z butelki plastikowej"prosto w cylinder przez otwór świecy szybko wkręć świece i zobacz czy zatrybi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, ze nowa swieca a nie wygrzewanie jej poza tym 400 st to i tak za malo do odp wypalenia jej, sprawdz, poprawnosc dzialania ssania i polozenie kranika czy w ogole dochodzi paliwo, swiece nowa kup mimo wszystko, 1 szt. to maly wydatek.

pozdr

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

witam. posiadam problem z moja dr 350. moto pieknie od strzala pali gdy jest zimny lecz gdy sie rogrzeje i go zgasze to juz nie ma sil na niego. zawory wyregulowane swieca nowa ganik czysczony i regulowany chyba dobrze skoro na zimnym chodzi pieknie i ma pelna moc na goracym dopuki go nie zgaszze tez chodzi super . ma ktos pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...