Skocz do zawartości

Bezpieczenstwo w 251


Gość kiwigips
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mosze wymienic opone tylnia i niedlugo przednia w swoeje etce 251. Jakie opony sa najlepsze do tego motorku. bede przewaznie jezdzil na nierownym, pelen kolein asfalcie Polskim i od czasu do czasu na wiejskich drogach. jakie opony byscie proponawali, wraz z rozmiarami. moja przednia opona jest dosyc cienka i nie wiem czy to z tego powodu lub konstrukcji motoru ale moja etka jest smiertelna przy hamowaniu ostrym jak nie jest sie na pieknmy asfalcie. np juz sie wypie**olilem na piaskowej drodze i malo brakowalo na ceglach i bruku. na innych motorach to nie sprawialo problemu ale na niej sie boje poprostu chamowac. stosuje 75% przod 25% tylk na asfalcie a odwrot na piasku. niestety trudno w sytuacji naglej myslec o powierzchni. nawet jak hamuje tylnim na piasku albo jade na piasku to dupe mi rzuca arz strach, o piach to chdzi o wiejskich drogach mniej wiecej ubitych ale wm iejscach miekie, zwir. jakies doswiadczenia z jazda i hamowaniem? czy jestem jedyny ktory ma ten problem? I czy lepsza jest szersza opona z przodu czy wesza? dzieki z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

www.motorad.pl tam sa dobre i przystepne opony

jesli omnie chodzi ta ja planuje 90/90/18 f i 110/80/18 r ale lubie teren, pamietaj ze im ciensze opony tym lepiej spisuja sie w koleinach mysle ze rozmiary zalecane przez producentaw twoim przypadku beda ok.

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...