Skocz do zawartości

Jakich świec zapłonowych używacie?


Luk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Pytanie jak w temacie. Macie jakies wyprobowane swiece?

 

Chodzi mi glownie o:

-wartosc cieplna

-liczbe elektrod

-firme

 

Odczuliscie jakies roznice po zastosowaniu np. swiecy dobrej firmy; swiecy 3-, 4-, 5-elektrodowej?

Jak jestesmy przy temacie swiec to jeszcze poprosze o info jaka stosujecie przerwe na elektrodach swiecy.

 

 

pozdr.

Luk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam BRISK ze slizgowom iskrom http://www.brisk.cz/en/pro1c.php z dlugim gwintem ale na specjalnie zrobionej przegladce... ruznice sa minimalne, mniej dymu, leprza reakcja na gaz ale sieca potrzebuje duzej energi-mam cewke od VW golf ielektroniczny zaplon :D

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Dlugim GWINTEM :? :?

 

Cos mi tu nie pasi.....mozna jasniej???

 

Przeciez Swieca do Etki Powinna miec Krutki gwint co nie :/?=???

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie ale ja mam specjalnie dotoczona przekladke-nakretke, jest tak zrobiona ze calosc jest szczelna i wszystko jest git! od biedy mozna wkrecic z dlugim-nic sie niestanie tylko trzeba ja czesto czyscic bbo nagar moze sie osadzic na gwincie i niewykrecisz...

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek24
od biedy mozna wkrecic z dlugim-nic sie niestanie tylko trzeba ja czesto czyscic bbo nagar moze sie osadzic na gwincie i niewykrecisz...

 

teraz to ja nie kumam wkrecisz swiece z dlugim gwintem w orginalny krotki gwint glowicy (bez zadnych podkladek) to swieca wystaje ponizej glowicy i to dosc sporo raz kopniesz i po tloku a moze i wale oraz cylindtrze chyba ze sie myle i jest tam miejsce na wystajaca z glowicy swiece :eek2: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od biedy mozna wkrecic z dlugim-nic sie niestanie tylko trzeba ja czesto czyscic bbo nagar moze sie osadzic na gwincie i niewykrecisz...

 

teraz to ja nie kumam wkrecisz swiece z dlugim gwintem w orginalny krotki gwint glowicy (bez zadnych podkladek) to swieca wystaje ponizej glowicy i to dosc sporo raz kopniesz i po tloku a moze i wale oraz cylindtrze chyba ze sie myle i jest tam miejsce na wystajaca z glowicy swiece :eek2: :D

 

To bardzo proste...

Możesz sobie wkręcic świece z długim gwintem i nic sie nie stanie ani tłokowi ani niczemu innemu...wiem bo sam kiedyś na takich jeździłem...ale moto słabo mi latało więc zaczałem wkręcac dodtakowe podkładki...Ale powtarzam jeszcze raz świea z długim gwintem nic nie zrobi tłokowi... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iskra ma ok 3mm dlugosci i przeslizguje sie po tamim stozkowym ceramicznym izolatoze ktory otaza elek. centralnom, wykonanie jest ! klasa - cala swieca tzn metalowa czesc titaniowana 8O

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...