Skocz do zawartości

Podróż po...? Wrzesień do...?


szatanica
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie postanowiłam odciąć więzy, które mnie trzymały mnie twarzą do ziemi (czyt. rozwiązuje umowę o pracę :P) i idąc za głosem rock'n'rolla postanowiłam poszwendać się trochę po świecie i chcę to zrobić z dwukołowym maleństwem, ucieleśnieniem wyrozumiałości, współpracy i gorącego temperamentu. Sporo myślałam o tym, gdzie i jak...póki co nie wiem..Polska? Może gdzieś na południe, w kierunku słońca nad morze Śródziemne przez Czechy, Austrię i Słowenię? A może Norwegia? Sobie fiordy pokarmię :)Czuję przez skarpetki, że to rodzaj wyjazdu zmieniający życie na zawsze, więc zapraszam :) Ktokolwiek chce się dołączyć :) Póki nie będzie za późno (patrz zdjęcie :))))

post-26604-0-15891900-1309986351_thumb.jpg

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Jeżeli południe to może Chorwacja?

 

Trasa (wg mnie) dość fajna na spokojną jazdę:

 

Polska

Słowacja przez Banska Bystrica (trochę gór) lub przez Bratysławę (autostrada)

Węgry przez Budapeszt

Chorwacja przez Osijek

Bośnia przez Sarajewo super trasa, widoki, potem przez Mostar

Chorwacja, docelowo do Orasac (15 km od Dubrownika)

 

Orasac (http://www.orasac.com/index_pol.htm) - dobra meta, fajny kemping, ładna plaża.

 

Z Orasac wypady:

 

do Dubrownika

na Korcule

do Kotoru

 

Powrót tak samo lub przez Split. Druga opcja dalej autostradą do Zagrzebia i do PL.

 

Kiedy mniej więcej planujesz wyruszyć? Na ile dni i jaki limit km?

 

Pozdrawiam,

Griba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedy mniej więcej planujesz wyruszyć? Na ile dni i jaki limit km?

 

Pozdrawiam,

Griba

 

Chorawcję już zaliczyłam...2 lata temu :) Więc raczej odpada...zastanawiam się nad Polską...i tak, chyba jazda w pojedynkę to będzie dobre rozwiązanie...

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Fakt jazda w pojedynkę to lepsza opcja niż branie kogoś kto będzie zamulał na trasie, woził się po hostelach zamiast przekimać się gdzieś w trasie na karimatce, a na dodatek nie ma zielonego pojęcia o swoim motorze. ;)

 

My śmigamy w dwa lub trzy moto do Chorwacji. Po drodze robimy Bośnię. Startujemy w sierpniu.

 

Pozdrawiam,

Griba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Fakt jazda w pojedynkę to lepsza opcja niż branie kogoś kto będzie zamulał na trasie, woził się po hostelach zamiast przekimać się gdzieś w trasie na karimatce, a na dodatek nie ma zielonego pojęcia o swoim motorze. ;)

 

My śmigamy w dwa lub trzy moto do Chorwacji. Po drodze robimy Bośnię. Startujemy w sierpniu.

 

Pozdrawiam,

Griba

 

 

Kolego Griba jak czytam takie brednie to mi ręce opadają, masz pretensje do całego świata że musisz spać na karimacie!!! to jest twoim wyznacznikiem kto jest PRAWDZIWYM motocyklistą, nie oceniaj innych bo życie bywa przewrotne :crossy:

 

pozdro

Edytowane przez ROZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Na Krym, to się robi straszna wyprawa. A po Polsce i krajach ościennych można się po pałętać na spontana. Nawet bez paszportu.

 

Kolego Griba jak czytam takie brednie to mi ręce opadają, masz pretensje do całego świata że musisz spać na karimacie!!! to jest twoim wyznacznikiem kto jest PRAWDZIWYM motocyklistą, nie oceniaj innych bo życie bywa przewrotne :crossy:

 

pozdro

 

ŁOŁ! Staaaaary, aż ci uszy w awatarze stanęły :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...