Skocz do zawartości

Kupie motocykl do 2000zł


kurzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupie motocykl do 2000zł, interesują mnie starsze japońce

Motocykl musi być zarejestrowany w kraju, na białych blachach

Silnik zdrowy, co do wyglądu może być do poprawek wizualnych

Interesują mnie modele starsza Xj, gsx, cb lub inne w stylu naked chociaż niekoniecznie

Zdjęcia i oferty proszę przesyłać pod maila [email protected]

Najlepiej z terenów Mazowsza lub Warmii i Mazur

Będzie służył do przejażdżek wokół komina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Qurima z forum bo ma motocykl, który naprawdę Ci posłuży a nie jak ostatnio koleś tak sie napalił na motonga za 2000 zł ze kupił szrot nie słuchając naszych rad.

A tak poza tematem to masz dość spore wymagania jak na kwotę 2000 zł

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota bardzo mała a lista wymagań dość długa.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota bardzo mała a lista wymagań dość długa.

długa lista wymagań? Chyba żartujecie. Gość chce zarejestrowany motocykl ze sprawnym silnikiem. Ja wyczytałem tyle, a Wy? Reszta to : stare japońce, nakedy, ale niekoniecznie..... więc o co kaman?

Edytowane przez walko69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie te czasy że za ledwo jeżdżącą paździerz trzeba wydać 5-6k tylko dlatego że ma napis "honda" na baku.

XJ 650 do kometyki za 2-2.5 można upolować, widomo że trzeba będzie sukcesywnie dołożyć przez 2 sezony praktycznie drugą wartość, ale zamiast zbierać kase można jezdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długa lista wymagań? Chyba żartujecie. Gość chce zarejestrowany motocykl ze sprawnym silnikiem. Ja wyczytałem tyle, a Wy? Reszta to : stare japońce, nakedy, ale niekoniecznie..... więc o co kaman?

Mi o to, że oferty przysyłać, rejon taki i taki. Rozumiem, że przy takiej kwocie jazda po całej Polsce za moto nie ma sensu. Jednak ciekawa oferta z innej okolicy też powinna być brana pod uwagę. I tyle.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak 3 lata temu trafilem cb500 '94 za 2500 to przelalem czesc kasy z gory i nastepnego dnia wsiadlem w pociag :)

Reszta kasy, na moto, 400km do domu i... jezdzi do dzis. Pazdzierz za 2500zl ;]

Jak sie chce to sie da :)

Edytowane przez G3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie

Potrzebuje motocykla do nauki jazdy, jestem świeżo po prawku. A wiadomo jak uczą jeździć w przeciętnej szkole :)

Na razie nie interesują mnie duże prędkości. Chcę uczyć się jazdy, znalazłem plac na którym można to bezpiecznie robić

Ten sezon poświęcę na szkolenie się, a następny mogę swoje moto poprawić tu i u gdzie.

Szukałem jaw i mz ( jeździłem na 4 jawach) ale co z tego jak niezależnie od ceny a (były one duże jak za taki motocykl) były one remontu. A jak przychodziło do negocjacji cen to absolutnie nie bo sprzedaje igiełkę:).

Ktoś powie zrób remont, licząc sobie remont jawy na lepszych częściach (sam silnik) to wydatek ponad 1000zł!!!

Żeby nie było lubię starsze motocykle:)

Więc zakup na jedno wychodzi, a kupując japonię po prostu mam lepszy motocykl co nie ulega wątpliwości.

Kupie motocykl do jazdy, a nie do szpanu, popisu, dla siebie a nie dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupie motocykl do 2000zł, interesują mnie starsze japońce

Motocykl musi być zarejestrowany w kraju, na białych blachach

Silnik zdrowy, co do wyglądu może być do poprawek wizualnych

Interesują mnie modele starsza Xj, gsx, cb lub inne w stylu naked chociaż niekoniecznie

Zdjęcia i oferty proszę przesyłać pod maila [email protected]

Najlepiej z terenów Mazowsza lub Warmii i Mazur

Będzie służył do przejażdżek wokół komina

witam mam na sprzedanie suzuki mieści się w kryteriach pana. info pod nr. 504980796 Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...