Skocz do zawartości

HONDA VFR 800FI Z 1998ROKU


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM.BARDZO NIEDAWNO STAŁEM SIE WŁAŚCICIELEM VFR 800 Z 98R{ZRESZTĄ MÓJ ULUBIONY MOTOCYKL }RADOŚĆ NIE TRWAŁA JEDNAK DŁUGO ...... . A WIĘC TAK PIERWSZE MOTOCYKL PRZY NAPRAWDE SPOKOJNEJ JEŻDZIE PALI KOŁO 7-8 LITRÓW DRUGIE TO ŻE PONIŻEJ 3000 OBROTÓW NA OBOJĘTNIE JAKIM BIEGU WPADA W;DEPRESJE; TZN.PRACUJE JAKOŚ CIĘŻKO I NIERÓWNO NAWET BEZ OBCIĄŻANIA SILNIKA TRZECIE OBROTY NA BIEGU JAŁOWYM LEKKO FALUJA.WIE KTOŚ O CO CHODZI.CZY MOŻLIWE JEST ŻE DO TEGO STOPNIA ROZREGULOWAŁ SIE WTRYSK ?A MOŻE JEST JUŻ PO SILNIKU....A MIAŁ BYĆ NIEZNISZCZALNY....POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego

VFRka ponizej 3tysi szarpie strasznie lancuchem.

Taki urok jej silnika(jak to w V4 czy V2).

 

Zapraszam na www.vfr-oc.pl :)

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :) to normalne ze ponizej 3000obr ci delikatnie szarpie. One tak mają.

Pozatym jak mówi serwisówka minimalne falowanie +- 100 obrotów też nie jest niczym złym

co do spalania zależy co masz na mysli mówiac spokojna jazda? Moja przy spokojnej(mieszana trasa do 150km/h) pali ok 6L.

Niestety na zuzycie paliwa ma wplyw duzo czynnikow.

Zapraszam na www.vfr-oc.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podziele się moimi wrażeniami z jazdy.

 

Zrobiłem nią 500 km, więc jakąś tam opinie i uwagi na temat motocykla mam.

 

Wygląd- Mi sie bardzo podoba, jest masywna, nie ma lipy bodajże 240 kg gotowa do jazdy.

Mimo wagi jezdzi się bardzo przyjemnie, nie czuć masy. Hamulce bardzo dobre.Świetnie dozowalne. Charakterystyka silnika ? no wlasnie. Mam małe doświadczenie, ale to co zauważyłem tak jak wyzej szarpie przy niższych obrotach, ale nie tak strasznie, da sie to zniesc. Do 6 tys. obrotów jest łagodna, potem dostaje kopa idzie jak burza aż do czerwonego pola. Jeżdze spokojnie i moze 2 razy odwinałem solidnie na autostradzie. Z łatwością składa sie w zakret, opona 170 szer. pasuje tu bardzo fajnie. Spalanie- u mnie ok 7 litrów może 7,5. Fajna owiewka, przy większych prędkościach nie wieje. Pozycja na moto fajna. Mam 190 cm i było mi wygodnie, oprócz bólu nadgarstków po 200 km, pracuje nad umiejętnym dosiadem moto, póki co nie udaję mi sie do konca. Motocykl do szybkiej turystyki, fajny gang silnika od 6 tys. obrotów, bo na seryjnym wydechu do 6 tys. obrotów podoba mi się mniej niż dzwięk yamahy xj600. Moze moje uwagi komuś się przydadzą. Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...