Skocz do zawartości

skutery 125 ccm 4T, koszty utrzymania, osiągi


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

tak się ostatnio zastanawiam, czy by tego swojego boba nie zmienić na coś normalnego bo kręgosłup boli mnie i jazda 50km/h zaczyna mnie yyyyy frustrować trochę, tymbardziej na trasie gdzie możnaby jechać 90 :D

 

stąd ponieważ większość testów w internecie jest jednak sponsorowana i ciężko sie doszukać wad, więc wole spytać użytkowników :D

 

1.nie ukrywam że pierwsze skrzypce grają koszty utrzymania stąd pytania co ile serwis wymiany ?? co ile pasek, cena, co ile olej ile wchodzi itp....zawory rozumiem są regulowane śrubkami w każdym modelu czy występują płytki ??

2. jak jest z komfortem na takim 125 ?? przy wzroście 176cm wzrostu nogi mieszczą sie za owiewką :D ?? jak ze schowkami ?? kibelek (schowek pod siedzeniem) rozumiem ma każdy ??

na obecnej 50 mam strasznie niewygodna pozycję i to mnie bardzo irytuje....nogi nie mieszczą mi sie za owiewke więc po kolanach i tak wieje, do tego jestem pochylony jak na sporcie i po 15km mam bóle kręgosłupa :D siedzenie jest twarde jak w hard enduro, ogólnie każdym wypad tym bobem powyżej 15km to meczarnia a czasem potrzebuje te 50km zrobić i wtedy jest ból bez postoju na prostowanie kości sie nie da :D.... stąd pytania o komfort

3.jakie są osiągi ?? 80km/h przy wadze ridera 100kg jest osiągalne ?? słyszałem że niektóre lecą ponad 1 zł aż mi sie wierzyć nie chce :D nie zależy mi na jakims mega odejściu ze świateł ale te 80-90 przelotowa by sie przydała....

4. jak wygląda spalanie ?? mój obecny wynalazek pali 2.4/100 w cyklu mieszanym, myślę że maksymalne akceptowalne dla mnie spalanie przy moich zarobkach to koło 3 powiedzmy wykonalne ??

5. jak to wygląda cenowo ?? w budżecie 3 tys zł znajdę coś sensownego ??nie musi być mega młody, dopuszczam chińszczyznę, mój bób ma 8 tys km przebiegu i oprócz braku komfortu i osiągów zero awari :D będe myślał nad zakupem raczej na koniec sezonu jak ceny polecą trochę w dół (przynajmniej tak mi sie wydaje że polecą ) przezimuje podszykuje i będzie na przyszły rok, a to lato jakos przemęcze na tym :D

 

temat ogólny bo nie mam żadnego rozeznania modelowego poprostu te pojazdy nigdy nie były obiektem mojego zainteresowania i sie nie znam :D

 

z góry dzięki za wypowiedzi

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...